هدر موبایل
1398/08/29 11:58:50
سرویس اقتصادی
رئیس سازمان نظام مهندسی ایران:

تعیین مشوق‌های تسهیلاتی برای سازندگان؛ الگوی مصرف انرژی را رعایت کنید، وام ارزان بگیرد

رجبی رئیس کمیته نظام مهندسی ساختمان کمیسیون عمران مجلس گفت: برای رعایت هر چه بهتر الگوی مصرف انرژی در حوزه ساختمان سازی قرار است که مشوق های تسهیلاتی برای سازندگان در نظر گرفته شود.
تعیین مشوق‌های تسهیلاتی برای سازندگان؛ الگوی مصرف انرژی را رعایت کنید، وام ارزان بگیرد رجبی رئیس کمیته نظام مهندسی ساختمان کمیسیون عمران مجلس گفت: برای رعایت هر چه بهتر الگوی مصرف انرژی در حوزه ساختمان سازی قرار است که مشوق های تسهیلاتی برای سازندگان در نظر گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101554205064.jpg تعیین,مشوق‌های,تسهیلاتی,برای,سازندگان؛,الگوی,مصرف,انرژی,را,رعایت,کنید،,وام,ارزان,بگیرد Icana

فرج‌الله رجبی رئیس کمیته نظام مهندسی ساختمان کمیسیون عمران مجلس و رئیس سازمان نظام مهندسی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ‌ملت، با اشاره به روند اجرای مبحث 19 ساختمان سازی، گفت: یکی از اصول اصلی در بحث ساختمان سازی، موضوع رعایت مبحث 19 و رعایت الگوی مصرف انرژی در ساختمان است.

کارگر ساختمان شیشه ای اشتغال پیمانکار انبوه سازی

برگزاری جلسات مشترک برای عملیاتی کردن مبحث 19 ساختمان سازی

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ماه های اخیر جلسات مشترک بسیاری میان سازمان نظام مهندسی، وزارت راه و شهرسازی و سازمان ملی مصرف سوخت برای اجرای هر چه بهتر مبحث 19 ساختمان سازی برگزار شده است.

وی گفت: این جلسات با هدف تعیین و تبیین سیاست های جدی تشویقی برای رعایت هر چه بیشتر مبحث 19 ساختمان سازی توسط سازندگان برگزار شد و خوشبختانه به نتایج قابل قبول و مثبتی رسیده ایم.

تعیین مشوق‌های تسهیلاتی برای سازندگان

اگر سازندگان در روند تولید مسکن، الگوی مصرف انرژی در ساختمان را بهتر رعایت کنند، از شرایط بهتری در دریافت تسهیلات به ویژه در موضوع نرخ تسهیلات برخوردار خواهند شد

وی ادامه داد: بر اساس یکی از تصمیمات جلسات مذکور، اگر سازندگان در روند تولید مسکن، الگوی مصرف انرژی در ساختمان را بهتر رعایت کنند، از شرایط بهتری در دریافت تسهیلات به ویژه در موضوع نرخ تسهیلات برخوردار خواهند شد.

ضرورت نگاه ویژه تر به مقوله رعایت الگوی مصرف در بحث تولید مسکن

رئیس کمیته نظام مهندسی ساختمان کمیسیون عمران مجلس افزود: در سال های اخیر مبحث 19 ساختمان سازی به صورت عمومی در طراحی مساکن دیده شده، اما ما به دنبال نگاه ویژه تر به مقوله رعایت الگوی مصرف در بحث تولید مسکن هستیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet