هدر موبایل
1398/08/28 15:41:43
سرویس فرهنگی
میرزاده در تشریح نشست امروز کمیسیون آموزش خبر داد

قانع شدن مشروط دو نماینده از پاسخ‌‎های وزیر آموزش و پرورش

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش در نشست امروز کمیسیون، از قانع شدن مشروط دو نماینده از پاسخگویی وزیر به سئوالات آن‌ها خبر داد.
قانع شدن مشروط دو نماینده از پاسخ‌‎های وزیر آموزش و پرورش سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش در نشست امروز کمیسیون، از قانع شدن مشروط دو نماینده از پاسخگویی وزیر به سئوالات آن‌ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg قانع,شدن,مشروط,دو,نماینده,از,پاسخ‌‎های,وزیر,آموزش,و,پرورش Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(سه‌شنبه ۲۸ آبان) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: نشست امروز کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش به جهت پاسخ به سوالات حسن کامران، حسین مقصودی، محمد علی پورمختار برگزار شد.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: سئوال حسن کامران دستجردی در خصوص ضایع شدن حق برخی از داوطلبان کنکور در دانشگاه فرهنگیان بود که پس از اعلام قبولی، اعلام شد که این افراد به دلیل عدم کسب حد نصاب نمرات حق شرکت در کلاس‌ها را ندارند. در نهایت مقرر شد این افراد حق شرکت در کنکور را برای سال‌های آتی داشته باشند و نظام وظیفه نیز مساعدت لازم را با این داوطلبان داشته باشد ضمن اینکه با خاطیان نیز به طور جدی برخورد شود.

وی ادامه داد: سئوال بعدی از جانب حسین مقصودی مطرح شد که در خصوص تبعیض در توزیع امکانات در مناطق محروم بود که دو هفته وقت برای اقناع نمایندگان سئوال کننده مهلت تعیین شد تا موارد مد نظر نماینده سئوال کننده مطرح و بررسی شود.

میرزاده یادآور شد: محمدعلی پورمختار نیز سئوالی در خصوص رتبه‌بندی معلمان و سند تحول بنیادین داشت که بنا به در خواست نماینده سئوال کنند، این سئوال فعلا به تعویق افتاد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: سئوالات از زویر علوم نیز به دلیل همزمانی نشست امروز با جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به هفته آتی موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet