هدر موبایل
1398/08/29 12:11:51
سرویس اقتصادی
شاعری مطرح کرد

صادرات محصولات ارگانیک، مشوقی برای تولیدکنندگان

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: صادرات محصولات ارگانیک گام جدی برای تشویق تولیدکنندگان اینگونه محصولات در داخل کشور است.
صادرات محصولات ارگانیک، مشوقی برای تولیدکنندگان عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: صادرات محصولات ارگانیک گام جدی برای تشویق تولیدکنندگان اینگونه محصولات در داخل کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106688674651.jpg صادرات,محصولات,ارگانیک،,مشوقی,برای,تولیدکنندگان Icana

علی محمد شاعری عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص صادرات محصولات ارگانیک، گفت: محصولات ارگانیک از جمله تولیدات کشاورزی مورد توجه بازارهای جهانی است که در تولید آنها سموم و کودهای شیمیایی به کار نرفته و امنیت غذایی مصرف کنندگان را تامین می‌کنند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در تولید محصولات ارگانیک شاخص‌های بهداشتی رعایت شده است، ادامه داد: اقلام موجود در سفره غذایی امن باید از محصولات ارگانیک تامین شود.

گام بلند ایران در تولید محصولات ارگانیک

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشور ایران در زمینه تولید و کشت محصولات ارگانیک گام‌های خوبی برداشته است، عنوان کرد: رویکرد جهانی مصرف محصولات کشاورزی ارگانیک در حال افزایش بوده، مصرف جهانی محصولات تراریخته نیز جایگاه خود را از دست داده و محصولات سالم و ارگانیک جای آن را گرفته است.

سبزی ارگانیک

وی با بیان اینکه صادرات محصولات ارگانیک گام جدی برای تشویق تولیدکنندگان اینگونه محصولات در داخل کشور است، تصریح کرد: باید در زمینه تولید و مصرف محصولات ارگانیک در داخل کشور فرهنگ‌سازی و حمایت لازم صورت بگیرد و در زمینه افزایش تولید محصولات ارگانیک به صورت برنامه ریزی شده اقدام کنیم.

سهم کلان محصولات غیرارگانیک در تولیدات کشاورزی

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه بسیاری از محصولات کشاورزی کشور به صورت غیر ارگانیک تولید می‌شوند در حالی که دنیا به سمت تولیدمحصولات ارگانیک می‌رود، عنوان کرد: محصولات ارگانیک تولید شده در داخل کشور از کیفیت خوبی برخوردار و مشتری خاص خود را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet