هدر موبایل
1398/09/01 08:24:00
سرویس اقتصادی
کوچکی نژاد:

کاهش هزینه‌های حمل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب / راه آهن قزوین-رشت-انزلی هر چه سریع‌تر تکمیل شود

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: کریدور شمال به جنوب عملا دریای خلیج فارس را به دریای خزر متصل خواهد کرد و این ظرفیت کشور را برای تجارت دریایی را دو برابر خواهد کرد.
کاهش هزینه‌های حمل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب / راه آهن قزوین-رشت-انزلی هر چه سریع‌تر تکمیل شود نماینده مردم رشت در مجلس گفت: کریدور شمال به جنوب عملا دریای خلیج فارس را به دریای خزر متصل خواهد کرد و این ظرفیت کشور را برای تجارت دریایی را دو برابر خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108745509303.jpg کاهش,هزینه‌های,حمل,کالا,با,تکمیل,کریدور,شمال,به,جنوب,/,راه,آهن,قزوین-رشت-انزلی,هر,چه,سریع‌تر,تکمیل,شود Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتبا اشاره به اهمیت تکمیل کریدور شمال به جنوب، گفت: به طور حتم تکمیل کریدور استراتژیک شمال به جنوب نقش اساسی در تحول اقتصاد کشور خواهد داشت، زیرا با تکمیل این مسیر ما از طریق کشور آذربایجان به بازار اروپا متصل خواهیم شد.

ریل راه آهن

کاهش هزینه های حمل و نقل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از مولفه های اصلی در بحث کریدور شمال به جنوب کاهش هزینه های حمل و نقل کالا است به طوری که با تکمیل این کریدور بخشی اعظمی از هزینه های تمام شده کاهش خواهد یافت.

اتصال خلیج فارس به دریای خزر با بهره برداری از کریدور شمال به جنوب

کریدور شمال به جنوب عملا دریای خلیج فارس را به دریای خزر متصل خواهد کرد و این ظرفیت کشور برای تجارت دریایی را دو برابر خواهد کرد و ما به راحتی می توانیم محصولات را به کشورهای شمالی دریای خزر یا کشورهای جنوبی دریای خلیج فارس ارسال کنیم

وی گفت: کریدور شمال به جنوب عملا دریای خلیج فارس را به دریای خزر متصل خواهد کرد و این ظرفیت کشور را برای تجارت دریایی را دو برابر خواهد کرد و ما به راحتی می توانیم محصولات را به کشورهای شمالی دریای خزر یا کشورهای جنوبی دریای خلیج فارس ارسال کنیم.

کوچکی نژاد ادامه داد: در شرایط کنونی از پروژه عظیم کریدور شمال به جنوب تنها بخش راه آهن قزوین-رشت-انزلی به طول 42 کیلومتر باقی مانده، که باید هر چه سریعتر این پروژه عملیاتی و تکمیل شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: خوشبختانه کشور آذربایجان به عنوان یکی از مجریان پروژه کریدور شمال به جنوب به تعهدات خود عمل کرده و امروز ما باید تمام تلاش خود را برای تکمیل کریدور کنیم./

خبرنگار؛مهدیه قربانی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet