خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/08/29 10:27:03
سرویس اجتماعی
خضری مطرح کرد:

معافیت پزشکان تمام وقت از پرداخت مالیات پلکانی، گامی موثر برای ماندگاری در مناطق محروم

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس معافیت پزشکان تمام وقت در بیمارستان‌های دولتی از پرداخت مالیات پلکانی را گامی موثر برای ماندگاری این قشر در مناطق محروم دانست.
معافیت پزشکان تمام وقت از پرداخت مالیات پلکانی، گامی موثر برای ماندگاری در مناطق محروم عضو کمیسیون اجتماعی مجلس معافیت پزشکان تمام وقت در بیمارستان‌های دولتی از پرداخت مالیات پلکانی را گامی موثر برای ماندگاری این قشر در مناطق محروم دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201904108947731700.jpg معافیت,پزشکان,تمام,وقت,از,پرداخت,مالیات,پلکانی،,گامی,موثر,برای,ماندگاری,در,مناطق,محروم Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت معافیت پزشکان تمام وقت در بیمارستان‌های دولتی از پرداخت مالیات پلکانی را مشوقی برای ماندگاری این قشر در مناطق محروم دانست و گفت: این پیشنهاد در نشست هفته‌های اخیر کمیسیون بهداشت با حضور روسای سازمان امور مالیاتی و نظام پزشکی، مسئولانی از وزارت بهداشت و جمعی از پزشکان عمومی مطرح شد.

رسول خضری

 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: کارگروهی به این منظور در کمیسیون بهداشت تشکیل شده که بتوانند موضوع معافیت مالیات را به نتیجه برساند؛ قرار است این پیشنهاد در لایحه بودجه 99 گنجانده یا در کمیسیون تلفیق بودجه مطرح شود.

 وی با بیان اینکه درآمد پزشکان عمومی بسیار پایین است و اغلب آنها به مشاغل دیگر روی می‌آورند، افزود: معافیت از پرداخت مالیات پلکانی بهترین اقدام جهت تشویق پزشکان برای خدمت در مناطق محروم و همچنین کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب مردم در سفر به کلان شهرها برای درمان محسوب می‌شود؛ مشکل کمبود پزشک در مناطق محروم و مرزی بسیار جدی است و باید رفع شود.

 نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس دهم یادآور شد: بسیاری از مراکز  شبانه روزی با کمبود پزشک مواجه هستند و برخی اورژانس‌هایی که باید 3 تا 5 پزشک داشته باشند تنها یک پزشک خدمت می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet