خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/08/29 06:36:29
سرویس اقتصادی
دژپسند:

نظارت بر بازار تداوم دارد/جلوگیری از افزایش قیمت‌ها با نظارت جامع بر بازار

وزیر امور اقتصادی و دارایی می‌گوید نظارت بر بازار تداوم داشته و قیمت‌ها در بازار خدمات و کالا ثابت است.
نظارت بر بازار تداوم دارد/جلوگیری از افزایش قیمت‌ها با نظارت جامع بر بازار وزیر امور اقتصادی و دارایی می‌گوید نظارت بر بازار تداوم داشته و قیمت‌ها در بازار خدمات و کالا ثابت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201907108602301307.jpg نظارت,بر,بازار,تداوم,دارد/جلوگیری,از,افزایش,قیمت‌ها,با,نظارت,جامع,بر,بازار Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی پس از حضور در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس در جمع خبرنگاران گفت: نمایندگان در جلسه کمیسیون سوالات متنوعی را مطرح کردند که محور برخی از آنها گمرک، مالیات و بورس بود.

وی با بیان اینکه کنترل قیمت‌ها در شرایط کنونی یکی از مهم ترین بحث های روز است، افزود: در شرایط عادی در علم اقتصاد قیمت‌گذاری در بازار بهترین گزینه است حتی در صدر اسلام زمانی که احتکاری کشف می شود حضرت رسول(ص) می‌فرمودند "قیمت تعیین می‌شود".

عضو کابینه دوازدهم اظهار کرد: بیش از یک سال است که تحت تاثیر تحریم‌های ظالمانه آمریکا قرار داریم که این کشور تمام قوت و قدرت خود را به گار گرفته تا بتواند شکاف میان دولت و ملت را افزایش دهد اما طی یک سال گذشته با همت و همکاری دولت، مردم و قوای حاکمیت این امر محقق نشد.

دژپسند ادامه داد: دولت با تمرکز بر نظارت جامع بر بازار خدمات و کالاها مانع افزایش قیمت ها می‌شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه نظارت بر بازار تداوم داشته و براساس گزارشات رسیده بازار خدمات و کالا ثبات دارد، اضافه کرد: جمعه(24 آبان ماه) نشست فوق العاده ستاد تنظیم بازار تشکیل شد و در آن جلسه قیمت ها مورد بررسی قرار گرفت و مجوزهای صادر شده در گذشته برای افزایش قیمت ها لغو شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet