خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/08/29 06:27:30
سرویس اقتصادی
حضرتی خبر داد:

بررسی سوالات نمایندگان از دژپسند و آذری جهرمی در جلسه کمیسیون اقتصادی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه کمیسیون اقتصادی، سوالات نمایندگان از وزرای امور اقتصادی و دارایی و ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح و بررسی شد.
بررسی سوالات نمایندگان از دژپسند و آذری جهرمی در جلسه کمیسیون اقتصادی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه کمیسیون اقتصادی، سوالات نمایندگان از وزرای امور اقتصادی و دارایی و ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح و بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201911105957166095.jpg بررسی,سوالات,نمایندگان,از,دژپسند,و,آذری,جهرمی,در,جلسه,کمیسیون,اقتصادی Icana

الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست (سه‌شنبه آبان ماه) کمیسیون متبوع خود، به حضور وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور اقتصادی و دارایی و معاونان آنها در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان براساس وظایف تقنینی و نظارتی خود به بیان تذکر، انجام تحقیق و تفحص، استیضاح و سوال از وزیر می‌پردازند بنابراین در جلسه امروز 2 سوال از  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و 9 سوال از وزیر اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: محور سوالات از وزیر اقتصاد گمرک، بورس، مالیات و... بود که آقای دژپسند نیز توضیحات لازم را در این زمینه ارائه کردند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: تعدادی از نمایندگان از توضیحات وزیر اقتصاد قانع نشدند و مقرر شد اطلاعات تکمیلی از سوی وزارتخانه در اختیار نمایندگان سئوال کننده قرار بگیرد تا پس از بررسی، تصمیم گیری نهایی نماینده سئوال کننده، انجام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet