هدر موبایل
1398/08/29 11:18:51
سرویس اجتماعی
مفتح مطرح کرد:

لزوم ساماندهی سهمیه بنزین مسافربران شخصی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس  با اشاره به فعالیت مسافربران شخصی که خارج از سیستم تاکسیرانی و تاکسی‌های اینترنتی در بسیاری شهرستان‌ها فعالیت ‌می‌کنند بر لزوم ساماندهی این قشر  و اختصاص سهمیه به آن‌ها تأکید کرد.
لزوم ساماندهی سهمیه بنزین مسافربران شخصی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس  با اشاره به فعالیت مسافربران شخصی که خارج از سیستم تاکسیرانی و تاکسی‌های اینترنتی در بسیاری شهرستان‌ها فعالیت ‌می‌کنند بر لزوم ساماندهی این قشر  و اختصاص سهمیه به آن‌ها تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/46529.jpg لزوم,ساماندهی,سهمیه,بنزین,مسافربران,شخصی Icana

محمدمهدی مفتح در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص مسائل و مشکلات ایجاد شده برای مسافربران شخصی پس از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، عنوان کرد: با توجه به اینکه بخشی از مسافربران شخصی خارج از سیستم تاکسیرانی و تاکسی‌های اینترنتی فعالیت می‌کنند، سهمیه‌ای دریافت نمی‌کنند، بنابراین باید تدبیری برای این دسته از رانندگان اندیشیده شود.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی افزود: بسیاری از شهرستان‌ها تحت پوشش تاکسی‌های اینترنتی نیستند که از طریق اسنپ و تپسی سهمیه دریافت کنند لذا اغلب بازنشستگان یا جوانان تحصیل کرده جویای کار با تهیه خودرویی اقدام به مسافربری و از این طریق امرار و معاش می‌کنند.

محمدمهدی مفتح

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طی روزهای اخیر پس از سهمیه‌‌بندی مراجعات بسیاری از سوی مسافربران شخصی که سهمیه‌ای برای آنان در نظر گرفته نشده است، داشته‌ام که گلایه‌های بسیاری از داشته‌اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس اضافه کرد: دولت باید برای حل مشکل این قشر هرچه سریع‌تر تدبیری اساسی کند و این مسافربران شخصی را که حتی در آژانش‌های مسافرتی، تاکسیرانی و تاکسی‌های اینترنتی نیستند را از طریق فرمانداری‌ها و تاکسیرانی شناسایی و به آن‌ها سهمیه ویژه اختصاص دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet