هدر اصلی
1398/08/30 10:34:53
سرویس اقتصادی
جعفرزاده ایمن‌آبادی:

دولت به جوانان در آستانه ازدواج، چند قلم کالا هدیه دهد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از درخواست چند ضامن با شرایط خاص جهت اخذ وام ازدواج گفت: دولت علاوه بر تسهیل شرایط وام ازدواج به جوانان در شرف ازدواج چند قلم کالا مورد نیاز هدیه دهد.
دولت به جوانان در آستانه ازدواج، چند قلم کالا هدیه دهد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از درخواست چند ضامن با شرایط خاص جهت اخذ وام ازدواج گفت: دولت علاوه بر تسهیل شرایط وام ازدواج به جوانان در شرف ازدواج چند قلم کالا مورد نیاز هدیه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904106014138656.jpg دولت,به,جوانان,در,آستانه,ازدواج،,چند,قلم,کالا,هدیه,دهد Icana

جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به راه‌های ایجاد تسهیلات برای خرید جهیزیه در پی گرانی‌های اخیر اشاره کرد و گفت: پیشنهاد می‌کنم در قانون بودجه، ردیفی را با عنوان "ازدواج آسان" آورده شود تا دولت از محل کمک‌های بلاعوض، چند قلم کالای اساسی به صورت رایگان به جوانان در شرف ازدواج هدیه دهد.

انتقاد از درخواست چند ضامن با شرایط خاص جهت اخذ وام ازدواج

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در سال 99 به جوانان در شرف ازدواج چند قلم کالای مورد نیاز در قالب جهیزیه هدیه دهد، نسبت به درخواست چند ضامن با شرایط خاص از زوج‌ها جهت اخذ وام انتقاد کرد.  

وی همچنین در ادامه پیشنهاد داد که بانک مرکزی با بانک‌های عامل به توافق برسد و اجازه ندهد دستوراتش در رابطه با وام ازدواج در بانکها کامل اجرا نشود.

شرط معرفی ضامن دولتی برای دریافت وام ازدواج منصفانه نیست

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه استخدام‌های دولتی بسیار محدود شده است طبیعی است یک متقاضی تسهیلات ازدواج نمی‌تواند به راحتی ضامن کارمند رسمی دولت برای دریافت وام به بانک معرفی کند و از آنجا که این شرط منصفانه نیست بنابراین باید شرایط اخذ وام ازدواج تسهیل شود./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet