شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/08/29 14:26:53
سرویس اقتصادی
فولادگر با اشاره به بیانات رهبرانقلاب درباره ضرورت رونق تولید؛

بی‌اثر کردن تحریم‌ها در گرو تقویت اقتصاد داخلی و استفاده از توان شرکت‌های دانش بنیان است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی می‌گوید بی اثر کردن تحریم‌ها و مصون‌سازی کشور تنها از طریق تقویت اقتصاد داخلی، استفاده از توان شرکت های دانش بنیان و متخصصان داخلی ممکن است.
بی‌اثر کردن تحریم‌ها در گرو تقویت اقتصاد داخلی و استفاده از توان شرکت‌های دانش بنیان است رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی می‌گوید بی اثر کردن تحریم‌ها و مصون‌سازی کشور تنها از طریق تقویت اقتصاد داخلی، استفاده از توان شرکت های دانش بنیان و متخصصان داخلی ممکن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902103987232359.jpg بی‌اثر,کردن,تحریم‌ها,در,گرو,تقویت,اقتصاد,داخلی,و,استفاده,از,توان,شرکت‌های,دانش,بنیان,است Icana

حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات معظم معظم رهبری مبنی بر ضرورت توجه به تولید داخل، گفت: فرمایشات شب گذشته مقام معظم رهبری مجموعه‌ای از موانع پیش روی تولید، راهکارهای مناسب برای رفع آنها و قوانین و سیاست های موردنیاز برای حل این مسائل بود.

اجرای اصل 44 راهکار اساسی تحول اقتصادی

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبری در فرمایشات خود به اجرای اصل 44 قانون اساسی تاکید کردند، افزود: تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی باید از ظرفیت این قانون استفاده کنند و اصل 44 به عنوان یکی از راهکارهای اساسی تحول اقتصادی مورد استفاده قرار گیرد.

اقتصاد را نباید شرطی و وابسته به توافقات بین المللی کرد، در واقع بی اثرکردن تحریم‌ها و مصون سازی کشور تنها از طریق تقویت اقتصاد داخلی و استفاده از توان شرکت های دانش بنیان و متخصصان داخلی است

وی با اشاه به ضرورت کاهش قوانین زائد و سهولت کسب و کار، اظهار کرد: رفع موانع تولید و حمایت از تولید داخل در شرایط تحریمی باید رویکرد کشور قرار گیرد تا اقتصاد روزبه روز شکوفاتر شود.

اقتصاد نباید شرطی و وابسته به توافقات بین المللی شود

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه باید تمام توجه کشور حتی پس از تحریم نیز به رونق تولید و استفاده از ظرفیت داخلی باشد، اضافه کرد: اقتصاد را نباید شرطی و وابسته به توافقات بین المللی کرد، در واقع بی اثرکردن تحریم‌ها و مصون سازی کشور تنها از طریق تقویت اقتصاد داخلی و استفاده از توان شرکت های دانش بنیان و متخصصان داخلی است.

تلاش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی برای رفع موانع تولید

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی ادامه داد: بسیاری از مباحث مطرح شده در جلسه روز گذشته سال‌ها، جزو دغدغه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی بود و کمیسیون تمام تلاش خود را برای رفع موانع پیش روی تولیدکنندگان ها به کار می‌برد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet