خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/08/30 12:28:57
سرویس فرهنگی
علی مطهری:

شرایط اینترنت عادی شود

علی مطهری در واکنش به قطع اینترنت در روزهای اخیر گفت: امروز مسئله مردم غیر از بنزین، اینترنت و عادی شدن آن است.
شرایط اینترنت عادی شود علی مطهری در واکنش به قطع اینترنت در روزهای اخیر گفت: امروز مسئله مردم غیر از بنزین، اینترنت و عادی شدن آن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104307478113.jpg شرایط,اینترنت,عادی,شود Icana

علی مطهری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه امروز بسیاری از مشاغل وابسته به اینترنت است که با قطع شدن آن دچار مشکل می شوند، افزود: از سوی دیگر بسیاری از موسسات و شرکت ها از این طریق امرار معاش می کنند که باادامه قطع بودن اینترنت ضرر می کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وصل شدن اینترنت به لحاظ روانی ، آرامش را با جامعه منتقل می کند، گفت: امروز مسئله مردم بعد از بنزین اینترنت است که اگر این مسئله حل و فصل شود، به جامعه آرامش تزریق می شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: با توجه به اینکه در این روزها تقریبا آرامش در سطح کشور برقرار شده است، وقت آن رسیده است که اینترنت وصل شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از ادامه قطعی اینترنت یادآور شد: حداقل می بایست دلایل ادامه قطع اینترنت برای نمایندگان شفاف شده و توضیح لازم در این باره به مجلس اشاره شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet