خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/04 11:59:51
سرویس سیاسی
آذری جهرمی در گفتگو با خانه ملت:

آمریکا به تحریم اعتیاد پیدا کرده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از اثرات عصبانی شدن آمریکا تحریم کردن است، همانند معتادی که اعتیاد به نوعی مواد مخدر داشته باشد، دولت آمریکا نیز به تحریم اعتیاد پیدا کرده و علاقه‌مند هستند یک نفر را تحریم کنند.
آمریکا به تحریم اعتیاد پیدا کرده است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از اثرات عصبانی شدن آمریکا تحریم کردن است، همانند معتادی که اعتیاد به نوعی مواد مخدر داشته باشد، دولت آمریکا نیز به تحریم اعتیاد پیدا کرده و علاقه‌مند هستند یک نفر را تحریم کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708107344689574.jpg آمریکا,به,تحریم,اعتیاد,پیدا,کرده,است Icana

محمد جواد آذری جهرمی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص قرار گرفتن نام وی در لیست افراد تحریم شده توسط آمریکا، گفت: تحریم‌های اعمال شده به بهانه موضوعات مربوط به حقوق بشر و دسترسی به اطلاعات یک دروغ بزرگ است که توسط دولت آمریکا مطرح شده، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و این وزارتخانه در تصمیم گیری مدیریت قطع و وصل ارتباطات در ایام بحران نقشی ندارد و این اولین دروغ آمریکا در این زمینه است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه آمریکا خود را مدافع آزادی بیان و منجی بشریت ذکر می‌کند و اعلام می‌نماید که نگران دسترسی مردم بزرگ ایران هستند، ادامه داد: مردم بزرگ ایران صحبت‌های ترامپ که در آن مردم ایران را تروریست معرفی کرده بود را فراموش نکرده‌اند.

عضو هیات دولت دوازدهم، اضافه کرد: اگر آمریکا به دنبال توسعه اطلاعات و دسترسی مردم ایران است پاسخ دهند که چرا کودکان سرطانی و دارای بیماری نادر ای بی امروز نمی‌توانند دارو دریافت کنند، چرا استارت‌آپ‌ها، کسب و کارها و برنامه نویسان ایرانی از بسیاری از ملزومات کاری خود برای حوزه فناوری محروم هستند.

آذری جهرمی با تاکید بر اینکه اغتشاش کف صحنه خیابان‌های ایران بنا به اظهار آقای برایان هوک کار خود آمریکا است و یک و سال و نیم برای آن برنامه داشته‌اند، عنوان کرد: دروغ‌ها و حرف‌های آمریکا ناشی از درماندگی و تشویش فکری و مدیریتی در مجموعه آنها بوده و جمهوری اسلامی ایران روز به روز در داخل و منطقه درحال قدرتمند شدن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet