هدر موبایل
1398/09/05 12:03:08
سرویس صحن
بیرانوندی در تذکر شفاهی؛

طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری هرچه سریع تر اجرایی شود

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۳ سال از زمانی که طرح اجرای تعرفه گذاری خدمات باید اجرا می شد گذشته است و پرستاران هنوز چشم انتظار اجرای آن هستند، اقدامات لازم برای اجرای آن انجام شود.
طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری هرچه سریع تر اجرایی شود نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی گفت: 13 سال از زمانی که طرح اجرای تعرفه گذاری خدمات باید اجرا می شد گذشته است و پرستاران هنوز چشم انتظار اجرای آن هستند، اقدامات لازم برای اجرای آن انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201807102899878658.jpg طرح,تعرفه,گذاری,خدمات,پرستاری,هرچه,سریع,تر,اجرایی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد بیرانوندی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر بهداشت و درمان، گفت: 13 سال از زمانی که طرح اجرای تعرفه گذاری خدمات باید اجرا می شد گذشته است و پرستاران هنوز چشم انتظار اجرای آن هستند، چه کسی و چه لابی های قدرتمندی از اجرای این طرح جلوگیری می کند هرچه سریع تر اقدامات لازم برای اجرای طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری انجام شود.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی افزود: طرح پرابهام قاصدک برخلاف خوش خبری قاصدک برای جامعه پرستاری ثمره ای جز پایمال کردن دست رنج آن ها نداشت، هرچه سریع تر اجرای آن را متوقف کنید.

وی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، گفت: مشمولان تبصره 10 ماده 17 برای تعیین تکلیف ثانیه شماری می کنند و چشم بر دهان و قلم مسئولان دوختند، تصویب این طرح چندین سال زمان برد، یک سال نیز تدوین آئین نامه آن و در هر مرحله عده ای از مشمولان حذف شدند و خرید خدمات، نهضتی ها و غیره به دلیل حذف رنج می برند./

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet