هدر موبایل
1398/09/05 14:22:00
سرویس صحن
یوسف نژاد قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104552573206.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 آذرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر سیدمهدی مقدسی نماینده اراک به وزیر کار: چرا هنوز یارانه حمایتی ناشی از افزایش قیمت بنزین به تعداد زیادی از مردم پرداخت نشده و سامانه ثبت نام اکثرا خراب و ناکارآمد است.

تذکر حسن نوروزی نماینده رباط کریم به رئیس جمهور: چرا اعتبار پیش بینی شده به سازمان پلیس راه پرداخت نمی شود همچنین به وزیر ارتباطات: چرا فضای کسب و کار برای فعالان صنعت، تولید و ارائه خدمات محتوایی دیجیتالی کشور را فراهم نمی کنید و تذکر به وزیر کار: چرا درمانگاه شبانه روزی رباط کریم راه اندازی نمی شود.

تذکر نبی هزارجریبی نماینده گرگان به رئیس جمهور و وزیر نفت: لزوم اصلاح سامانه سوخت و توجه به مشکل سوخت ادوات کشاورزان و دامداران.

تذکر پروانه مافی نماینده تهران به وزیر کشور: لزوم رسیدگی جدی به وضعیت آلودگی کلانشهرها و توجه بیشتر دولت به توسعه حمل و نقل عمومی و تذکر به وزیر آموزش: چرا علیرغم گذشت سه ماه از آغاز سال تحصیلی هنوز مدارس برخی از مناطق کتب درسی ندارند.

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر به وزیر نفت: آیا خبر دارید یک دامدار سنتی برای خرید 20 لیتر نفت سنتی برای گرم نگاه داشتن محل نگهداری 10 رأس دام باید حداقل 10 خوان اداری را طی کند؟ و تذکر به رئیس جمهور: یکی دیگر از وعده های شما برای سرکشی به حسابهای مالی مردم در معرض آسیب است که برای جلب اعتماد مردم به وعده خود پایبند باشید.

تذکر سیدتقی کبیری نماینده خوی به وزیر راه: درباره تعریض جاده خوی-چالدران تعلل شده و تذکر به وزیر آموزش: چرا اقدام جدی برای جذب معلمان حمایتی غیردولتی صورت نمی پذیرد.

تذکر سیدمحمدجواد ابطحی نماینده خمینی شهر به رئیس جمهور: حذف سهمیه موتورسیکلت بالای 10 سال بدون اعلام قبلی باعث فشار به اقشار ضعیف جامعه است که باید نسبت به سهمیه بنزین این نوع وسایل نقلیه اقدام شود و تذکر درباره عدم پرداخت یارانه افزایش قیمت بنزین به فرهنگیان که هیچ مبنای منطقی نداشته که باید دستور دهید که به معیشت آنها نیز کمک شود و تذکر درباره اینکه چرا دولت بر اساس ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه نسبت به ثبت حقوق و مزایای مدیران در سامانه اقدام نمی کند و تذکر به وزیر راه: با توجه به سفر اخیر وزیر راه به شهرستان خمینی شهر دستور دهید نسبت به تعریض کمربندی خمینی شهر-نجف آباد با توجه به ردیف های اعتباری بودجه سال 98 و وقوع تصادف های مکرر تسریع شود.

تذکر محسن علیجانی زمانی نماینده تهران به وزیر اقتصاد: لزوم نظارت بر الزامات واگذاری سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و تذکر به وزیر کشور: لزوم تجدیدنظر در خصوص احداث سایت دفع پسماندهای ویژه و صنعتی استان تهران در اراضی هوشنگ آباد و علی آباد بخش حسن آباد فشافویه شهرستان ری.

تذکر حیدرعلی عابدی نماینده اصفهان به وزیر کشور: از توجه ویژه ذوالفقاری به نمایندگان استان اصفهان و اهتمام و تدبیر شما به ایشان در رفع نگرانی مردم این استان قدردانی شده است.

تذکر علی وقف چی نماینده زنجان به وزیر راه: تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی مربوط به این وزارتخانه و تذکر به همراه رسول خضری نماینده پیرانشهر به وزیر آموزش: عملیاتی کردن رتبه بندی فرهنگیان و تعیین تکلیف نیروهای انسانی مورد نیاز به خصوص حق التدریسی و آموزشیاران و مربیان پیش دبستانی و سربازمعلمان./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet