هدر موبایل
1398/09/05 16:02:27
سرویس سیاسی
/5 آذرماه، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین/

بختیار: بسیجیان زمینه‌ساز دستیابی کشور به خودکفایی هستند/ اقتصادمقاومتی با ارتش 20 میلیونی محقق می‌شود

عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد ایجاد زمینه برای فعالیت جوانان نخبه در راستای رسیدن به خودکفایی یکی از دستاوردهای بسیج است.
بختیار: بسیجیان زمینه‌ساز دستیابی کشور به خودکفایی هستند/ اقتصادمقاومتی با ارتش 20 میلیونی محقق می‌شود عضو فراکسیون امید مجلس اعتقاد دارد ایجاد زمینه برای فعالیت جوانان نخبه در راستای رسیدن به خودکفایی یکی از دستاوردهای بسیج است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100470002678.jpg بختیار:,بسیجیان,زمینه‌ساز,دستیابی,کشور,به,خودکفایی,هستند/,اقتصادمقاومتی,با,ارتش,20,میلیونی,محقق,می‌شود Icana

علی بختیار در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، ضمن گرامیداشت فرارسیدن روز پنجم آذرماه، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، گفت: وقتی نهادی می تواند چهل سال فعالیت داشته باشد بیانگر مردمی بودن این مجموعه است.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در گذشته صحبت از ارتش بیست میلیونی میشد و امروزه این موضوع با ابتکار عمل رهبر کبیر انقلاب محقق شد.

وی با اشاره به اینکه هر گاه کشور در شرایط حساس قرار داشته، بسیج مستضعفین به طور جدی و با همه توان وارد عرصه شده است، ادامه داد: به عنوان مثال وقتی حوادث غیرمترقبه مانند سیل در کشور رخ داده یا به دلیل رانش زمین مناطق مختلف مسکونی دچار آسیب شدند، بسیجیان پیش‌از مسئولان در صحنه بوده و به کمک هموطنان آمده اند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بسیج همواره در عرصه فرهنگی و اقتصادی نیز فعالیت داشته است، افزود: به عنوان مثال این مجموعه مردمی تلاش کرده با ترویج فرهنگ کارآفرینی ظرفیت های مناطق محروم در بخش های کشاورزی، بوم گردی و غیره را فعال کند و از این طریق محورهای اقتصاد مقاومتی را اجرایی و محقق کند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجموعه بسیج پس از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی دارای کارکرد مناسب همراه با بلوغ فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است، خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد یکی از دستاوردهای بسیج ایجاد زمینه برای فعالیت جوانان نخبه در راستای رسیدن به خودکفایی است که امری مهم محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بسیج مستضعفین با فرمان امام خمینی (ره) در ۵ آذر ۱۳۵۸ تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی ۱۳۵۹ به صورت قانونی رسمیت پیدا کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet