هدر موبایل
1398/09/06 08:48:40
سرویس فرهنگی
غلامی در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت:

اغلب دانشجویان بازداشتی در اغتشاشات آزاد شده‌اند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بازداشت تعدادی دانشجو در اغتشاشات اخیر خبر داد و احتمال دیدارش با رئیس قوه قضاییه در این باره را رد نکرد.
اغلب دانشجویان بازداشتی در اغتشاشات آزاد شده‌اند وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بازداشت تعدادی دانشجو در اغتشاشات اخیر خبر داد و احتمال دیدارش با رئیس قوه قضاییه در این باره را رد نکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710109722768333.jpg اغلب,دانشجویان,بازداشتی,در,اغتشاشات,آزاد,شده‌اند Icana

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت دانشجویانی که در  اغتشاشات اخیر پس از اصلاح قیمت بنزین بازداشت شده‌اند، گفت: بر اساس گزارش‌های واصله، تعدادی دانشجو بازداشت شده‌اند که اغلب آن‌ها تا امروز آزاد شده‎‌اند.

عضو کابینه دولت دوازدهم افزود: در تلاش هستیم که پرونده دانشجویانی که تخلفات آن‌ها به لحاظ قوانین کشور مانعی ندارد به  داخل دانشگاه‌ها منتقل و پرونده آن‌ها در درون دانشگاه و در کمیته‌های انضباطی مورد رسیدگی قرار گیرد.

غلامی تصریح کرد: با توجه به اینکه این دانشجویان خارج از دانشگاه بازداشت شده‌اند و آزادی اغلب آنان، امیدواریم تخلف سنگینی مرتکب نشده باشند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به این سئوال که آیا در این ارتباط دیداری با رئیس قوه قضاییه خواهید داشت یا خیر، گفت: در صورت لزوم حتما چنین دیداری را ترتیب می‌دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet