هدر موبایل
1398/09/06 10:31:20
سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

"اینستکس" هم به سرنوشت SPV دچار شد

نماینده مردم ورامین معتقد است که اروپایی‌ها در همه زمینه‌ها در قبال تعهدات به ایران خلف وعده کردند و به عنوان مثال یکی از آنها اینستکس است که سرنوشتش شبیه به SPV شد و کاملا از دستور کار آنها خارج شد.
"اینستکس" هم به سرنوشت SPV دچار شد نماینده مردم ورامین معتقد است که اروپایی‌ها در همه زمینه‌ها در قبال تعهدات به ایران خلف وعده کردند و به عنوان مثال یکی از آنها اینستکس است که سرنوشتش شبیه به SPV شد و کاملا از دستور کار آنها خارج شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101827199839.jpg "اینستکس",هم,به,سرنوشت,SPV,دچار,شد Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به سرنوشت اینستکس اشاره کرد و گفت: اروپایی‌ها بارها در مسائل گوناگون در قبال انجام تعهدات خود نسبت به ایران وعده داده‌اند، اما متاسفانه به هیچ کدام از وعده‌های خود هم تا به امروز عمل نکرده‌اند.

 وی در ادامه افزود: spv یکی از وعده‌هایی بود که اروپایی‌ها به آن عمل نکردند و به کلی این موضوع کان لم یکن شد و بعد از آن هم اینستکس را طراحی و اعلام کردند که در قالب غذا و دارو به آن عمل می‌کنیم که پس از آن هم جمهوری اسلامی ایران از این مسئله استقبال کرد و بارها در این رابطه هم مذاکره و صحبت شد، اما متاسفانه سرنوشت اینستکس هم به سرنوشت spvمنجر شد.

 سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به گامهای بعدی کاهش تعهدات هستهای اشاره و تصریح کرد: اروپایی‌ها ارده ای برای انجام تعهدات خود ندارند و مسیری را که جمهوری اسلامی ایران در حال طی کردن آن است؛ مسیر کاهش تعهدات برجامی بوده و این مسیر را تا به آنجایی ادامه می‌دهیم که طرف مقابل یا به انجام تعهدات خود پایبند شود و اقدام عملی کند و یا اینکه ما تعهدات خود را در برجام به صفر می‌رسانیم.

 نماینده مردم ورامین در ادامه تاکید کرد: ما هیچ زمانی از برجام خارج نمی‌شویم، اما تعهدات خود را به صفر می‌رسانیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet