خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/09/08 08:21:00
سرویس اقتصادی
بنایی:

یارانه معیشتی باید به تمام مردم پرداخت شود

عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: با توجه به ابهامات موجود در شناسایی و روند واریز یارانه معیشتی، این اعتبار باید به تمام مردم داده شود، زیرا روند کنونی به هیچ وجه عادلانه نبوده و عده ای از اقشار نیازمند هنوز این کمک معیشتی را دریافت نکرده اند.
یارانه معیشتی باید به تمام مردم پرداخت شود عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: با توجه به ابهامات موجود در شناسایی و روند واریز یارانه معیشتی، این اعتبار باید به تمام مردم داده شود، زیرا روند کنونی به هیچ وجه عادلانه نبوده و عده ای از اقشار نیازمند هنوز این کمک معیشتی را دریافت نکرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101285470074.jpg یارانه,معیشتی,باید,به,تمام,مردم,پرداخت,شود Icana

حمید بنایی عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به عدم واریز یارانه معیشتی برای برخی از اقشار ضعیف و متوسط جامعه، گفت: با بررسی های انجام شده، مشخص شد که متأسفانه دولت به برخی از اقشار، یارانه معیشتی پرداخت نکرده است، حال سوال اینجاست که چرا برخی از فرهنگیان و بازنشستگان از دریافت یارانه حذف شده اند.

حمید بنایی

فرآیند شناسایی 60 میلیون نفر برای واریز یارانه معیشتی مشخص نیست

دولت اعلام کرده که به حدود 60 میلیون نفر یارانه معیشتی پرداخت کرده، اما مشخص نیست که این جمعیت چگونه شناسایی شده اند، از این رو دولت باید توضیح دهد که بر چه اساس و با چه شاخصی، 60 میلیون نفر را انتخاب کرده است

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت اعلام کرده که به حدود 60میلیون نفر یارانه معیشتی پرداخت کرده، اما مشخص نیست که این جمعیت چگونه شناسایی شده اند، از این رو دولت باید توضیح دهد که بر چه اساس و با چه شاخصی، 60 میلیون نفر را انتخاب کرده است.

یارانه معیشتی باید به تمام مردم داده شود

وی گفت: به نظر من با توجه به ابهامات موجود در شناسایی و روند واریز یارانه معیشتی، این اعتبار باید به تمام مردم داده شود، زیرا روند کنونی به هیچ وجه عادلانه نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: البته بارها مردم اعلام کرده اند که دولت به جای پرداخت مستقیم اعتبار، از افزایش قیمت ها در بازار جلوگیری کند، اما متأسفانه مورد توجه قرار نگرفته است.

دولت درباره روند اجرای یارانه معیشتی به مجلس گزارش دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: دولت در هفته های آتی باید درباره روند اجرا و واریز یارانه معیشتی به مجلس گزارش دهد، زیرا بسیاری از نمایندگان نسبت به عملکرد دولت در نحوه واریز این کمک معیشتی برای مردم معترض هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet