خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/06 15:43:20
سرویس سیاسی
عباسی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع بسیجیان:

اغتشاشات اخیر، سناریوی هدایت شده دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانگان بود

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: اغتشاشات اخیر بدلیل افزایش نرخ بنزین، سناریوی هدایت شده از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانگان خصوصا آمریکایی ها بود.
اغتشاشات اخیر، سناریوی هدایت شده دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانگان بود سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: اغتشاشات اخیر بدلیل افزایش نرخ بنزین، سناریوی هدایت شده از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانگان خصوصا آمریکایی ها بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201911103113757484.jpg اغتشاشات,اخیر،,سناریوی,هدایت,شده,دستگاه‌های,اطلاعاتی,بیگانگان,بود Icana

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سخنان رهبر انقلاب در دیدار با بسیجیان نسبت به حوادث اخیر در کشور، گفت: دشمنان در دی ماه 96 اقداماتی را علیه کشورمان انجام دادند و منتظر جرقه ای بودند تا بتوانند این مهم را در قالب توطئه ای جدید محقق کنند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس دهم شورای اسلامی اظهار کرد: بر این اساس در زمان افزایش نرخ بنزین، شوک ناگهانی به مردم وارد شد که اعتراضات مردمی شکل گرفت از این رو عده ای از اشرار، اغتشاشگر و ضدانقلاب از شرایط سوء استفاده کردند.

وی با اشاره به اینکه یادآور شد این افراد از طریق دستگاه های جاسوسی بیگانگان مانند آمریکایی ها هدایت شدند، ادامه داد: این موضوع حرکتی بود که در لبنان و عراق اجرایی شد و آنها قصد داشتند این سناریو را برای کشورمان اجرایی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید فراموش کرد مردم با اغتشاشگران همراهی نکردند اما افراد فرصت طلب اقداماتی را انجام دادند که موجب وارد شدن خسارت به کشور و خوشحالی بیگانگان شد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این توطئه از خارج از مرزها مدیریت و هدایت شد و از ابتدای انقلاب نیز وجود داشته است، گفت: بنابراین مسئولان امنیتی و انتظامی و اجرایی کشور باید مراقبت هایی را داشته باشند که فرصت و بهانه برای اشرار و اغتشاش گران ایجاد نشود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون که این طرح در حال اجرایی شدن است، مسئولان نیز باید تلاش کنند اعتماد و رضایتمندی مردم را کسب کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، اتفاقات اخیر را یک توطئه عمیق، وسیع و بسیار خطرناک خواندند و افزودند: دشمنان برای طراحی این توطئه، هزینه بسیاری کرده بودند و مترصد فرصتی بودند تا در یک بزنگاه آن را با استفاده از اقدامات تخریبی و آدم کُشی و شرارت، انجام دهند و تصور کردند قضیه بنزین فرصت مورد نظر آنها است و لشکر خود را وارد میدان کردند اما ملت ایران با نمایش پرشکوه خود، حرکت دشمن را نابود کرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet