هدر موبایل
1398/09/09 14:31:38
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان به‌دنبال اغتشاشات زنجیره‌ای در منطقه هستند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است در شرایطی که برخی کشورها به دنبال ایجاد تنش در کشورهای منطقه هستند، مسئولان این کشورها نباید اجازه دخالت به خارجی‌ها بدهند.
مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان به‌دنبال اغتشاشات زنجیره‌ای در منطقه هستند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است در شرایطی که برخی کشورها به دنبال ایجاد تنش در کشورهای منطقه هستند، مسئولان این کشورها نباید اجازه دخالت به خارجی‌ها بدهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101827199839.jpg مثلث,شوم,آمریکا،,رژیم,صهیونیستی,و,عربستان,به‌دنبال,اغتشاشات,زنجیره‌ای,در,منطقه,هستند Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانیه اخیر آیت الله سیستانی که بر جداسازی صف تظاهرکنندگان از آشوبگران تأکید داشت، گفت: مثلث آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان نمی خواهد در محور مقاومت آرامش وجود داشته باشد و به نوبت در هر کشوری، حادثه ای فتنه انگیز برای از بین بردن نظام ها ایجاد می کنند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: روزی در لبنان بحران دولت، روزی در عراق شورش و روز دیگر در ایران اغتشاشگر تحریک می کنند و همه توان خود را به کار می گیرند تا آرامش محور مقاومت را برهم بزنند.

وی ادامه داد: البته یک سری اعتراضات به حق است و مردم در خصوص قیمت بنزین اعتراض به جایی داشتند اما دشمنان به سرعت با موج سواری بر این موضوع ایجاد اغتشاش کردند تا با افزایش موج ناآرامی منجر به تخریب اموال عمومی و آسیب به نظام شوند.

نقوی حسینی اضافه کرد: در چنین شرایطی مسئولان باید با تدبیر بیشتر مقدمات را فراهم کنند و به مثلث شوم در منطقه خاورمیانه اجازه دخالت در امور کشورها را ندهند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بعد از تذکر آیت الله سیستانی به ملت شریف عراق مبنی بر جداسازی صف تظاهرات مسالمت آمیز از جریان اغتشاشات، لازم است دولت عراق هرچه سریع تر زمینه برگزاری انتخابات را با تدوین قانون انتخابات فراهم کند تا بیش از این به خارج نشینان عراق اجازه دخالت در امور این کشور و ایجاد اغتشاش ندهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet