هدر اصلی
1398/09/13 13:47:14
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی:

الگوبرداری حوزه مقاومت و کشورهای منطقه از بسیج، نشان از کارآمدی این نهاد دارد

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس می گوید: الگوبرداری کشورهای منطقه از بسیج ایران و موفقیت این گروه های مردمی، باعث ایجاد دشمنی در کشورهای استکباری از جمله آمریکا شده است.
الگوبرداری حوزه مقاومت و کشورهای منطقه از بسیج، نشان از کارآمدی این نهاد دارد رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس می گوید: الگوبرداری کشورهای منطقه از بسیج ایران و موفقیت این گروه های مردمی، باعث ایجاد دشمنی در کشورهای استکباری از جمله آمریکا شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104079080437.jpg الگوبرداری,حوزه,مقاومت,و,کشورهای,منطقه,از,بسیج،,نشان,از,کارآمدی,این,نهاد,دارد Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به الگوبرداری کشورها از بسیج مستضعفین و اهمیت وجود نیروهای مردمی در بسیاری از مسائل مهم کشور ،گفت: بسیج نیرویی است که از بطن مردم و برای مردم ایجاد می شود؛ یک نیروی کاملاً داخلی است  و در مقاطع مختلف به کمک کشور می‌آید.

 بسیج فرهنگ مقاومت را به کشورهای منطقه اشاعه داد

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: بسیج در جریان تکوین انقلاب، در یک دوره ای 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن عرصه سازندگی کشور  حضور روشن و فعال و با اقتدار داشته است و در تنگناهای مختلف بسیج به کمک کشور می‌آید و کشور را نجات می‌دهد.وزیر صنعت هم اخیرا گفت که برای کنترل بازار در موضوع اصلاح قیمت بنزین، از بسیج استفاده می‌کنیم.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه تلاش کنیم شان و منزلت جایگاه بسیج را بیشتر تبیین کنیم،خاطرنشان کرد: بسیج دستاوردهای زیادی را در عرصه های مختلف مانند واکسیناسیون یا محرومیت زدایی در بخش های مختلف کشور برای کشور بدست آورده است.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه بسیج فرهنگ مقاومت را به کشورهای منطقه اشاعه داد، مطرح کرد: کشورهای منطقه از بسیج کشور الگوبرداری کرده اند و این گروه های مردمی با موفقیت هایی که داشتند باعث ایجاد دشمنی در کشورهای استکباری از جمله آمریکا شده اند که نمونه آن را می توان در حشدالشعبی عراق و حزب الله لبنان دید.

بسیجیان کشور به معنی واقعی آماده ایثار هستند

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه هرکس این لباس مقدس را می‌پوشد باید به ارزش‌های آن پی ببرد ،ادامه داد: بسیج باید روی نیروهای خودش سرمایه‌گذاری کند و از لحاظ معنوی آنها را رشد دهد. بسیجیان کشور به معنی واقعی کلمه آماده ایثار هستند؛ باید به روز شوند و متناسب با شرایط روز باید سطح تحصیلات خودشان را افزایش دهند و از لحاظ علمی و تکنولوژی باید قوی شوند ؛در داخل سازمان و نهاد بسیج باید روی رشد فرهنگی و اعتقادی آنها بیشتر کار شود.

وی با اشاره به اینکه بسیج پدیده ای است که باابتکار امام خمینی (ره) ایجاد شد و کشورهای منطقه نیز از آن الگو گرفتند، مطرح کرد: بسیج  عنصری نیست که در مقطع خاصی از زمان به آن نیاز داشته باشیم ؛ در هر مقطعی که انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی دچار مشکل و تنگنا می‌شود؛ بسیج به کمک آن می آید.

بسیجیان سربازان بی ادعا و گمنام جمهوری اسلامی

عضوفراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور،خاطرنشان کرد:  در جریانات اخیر آشوبگران و اشرار در کشور ناامنی ایجاد کردند؛ حضور بسیج نشان داد که می‌تواند چقدر کمک مردم و نظام  باشد؛ اما هر بار تب و تاب ها می‌افتد و بسیجی ها فراموش می‌شوند.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس با بیان اینکه بسیج پس از گذشت چهاردهه از انقلاب، به بلوغ فرهنگی، سیاسی و اجتماعی رسیده است، تصریح کرد: ما در قوانین حمایتی که می‌خواهیم وضع کنیم دچار مشکلاتی می شویم؛ می گوییم که همه مردم را باید یک جور ببینیم؛ در صورتی که بسیجیان سربازان پیاده نظام،بی ادعا و گمنام جمهوری اسلامی هستند و چتر حمایتی باید روی این ها قوی تر باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet