هدر موبایل
1398/09/10 14:25:00
سرویس فرهنگی
در دیدار فراکسیون شاهد مجلس با رئیس بنیاد شهید پیگیری شد

رعایت سهمیه 25 درصدی استخدام خانواده شهدا و ایثارگران

در دیدار اعضای فراکسیون شاهد مجلس با رئیس بنیاد شهید بر ضرورت افزایش تسهیلات مسکن برای ایثارگران و خانواده شهدا با توجه به افزایش هزینه‌های ساخت و ساز و رعایت سهمیه ۲۵درصدی استخدامی تاکید شد.
رعایت سهمیه 25 درصدی استخدام خانواده شهدا و ایثارگران در دیدار اعضای فراکسیون شاهد مجلس با رئیس بنیاد شهید بر ضرورت افزایش تسهیلات مسکن برای ایثارگران و خانواده شهدا با توجه به افزایش هزینه‌های ساخت و ساز و رعایت سهمیه 25درصدی استخدامی تاکید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912103813570986.jpg رعایت,سهمیه,25,درصدی,استخدام,خانواده,شهدا,و,ایثارگران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی امروز ( دوشنبه، 10 آذرماه ) با حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی محلاتی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست موضوعاتی مانند اشتغال فرزندان معظم شهدا و ایثارگران و رعایت سهمیه 25 درصدی در استخدام های شرکتی و قراردادی، اعتراض شدید ایثارگران به خدمات ارائه شده توسط بیمه تکمیلی و عدم حل مشکلات مربوط به این بیمه، افزایش تسهیلات مسکن با توجه به افزایش هزینه های ساخت و ساز و خرید زمین، افزایش پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، پرداخت مجدد فوق العاده ایثارگری و برقراری مجدد ماموریت آموزشی فرزندان جانبازان و ایثارگران مطرح شد.

نشست فراکسیون شاهد با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

همچنین صیانت از خانواده‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت، رفع مشکلات مربوط به کمیسیون پزشکی، پرداخت سود سهام شاهد به خانواده معظم شاهد و ایثارگر و پیگیری مشکلات مربوط به همسران شهدا از جمله موضوعات مطروحه در نشست امروز بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet