خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/13 09:02:08
سرویس اجتماعی
ابراهیمی با اشاره به ناکافی بودن حقوق محیط بانان تاکید کرد:

ضرورت همسان‌سازی حقوق محیط‌بانان با کارکنان نیروهای مسلح

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه حقوق محیط‌بانان با شرایط سخت‌کاری آنها تناسبی ندارد، گفت: دولت همان حقوق و مزایایی را که برای نیروهای مسلح در نظر گرفته برای محیط‌بانان نیز در نظر بگیرد.
ضرورت همسان‌سازی حقوق محیط‌بانان با کارکنان نیروهای مسلح سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه حقوق محیط‌بانان با شرایط سخت‌کاری آنها تناسبی ندارد، گفت: دولت همان حقوق و مزایایی را که برای نیروهای مسلح در نظر گرفته برای محیط‌بانان نیز در نظر بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100717182314.jpg ضرورت,همسان‌سازی,حقوق,محیط‌بانان,با,کارکنان,نیروهای,مسلح Icana

 علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با  ضرورت همسان‌سازی حقوق محیط‌بانان با کارکنان نیروهای مسلح، گفت: حقوق محیط‌بانان با شرایط سخت‌کاری و وسعت اراضی تحت پوشش آنها تناسبی ندارد، از این رو بنده معتقدم محیط‌بانان در نوع و سختی کار با کارکنان نیروهای مسلح برابر هستند و دولت نیز باید همان حقوق و مزایایی را که برای نیروهای مسلح در نظر گرفته است، برای محیط‌بانان نیز در نظر بگیرد. 

سازمان محیط زیست همسان‌سازی حقوق محیط‌بانان با کارکنان نیروهای مسلح را پیگیری کند 

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سازمان محیط زیست باید پس از رایزنی با دولت در خصوص همسان‌سازی حقوق محیط‌بانان با کارکنان نیروهای مسلح تا قبل از بررسی لایحه بودجه 99 در مجلس شورای اسلامی اقدام کند تا مشکلات معیشتی محیط‌بانان نیز برطرف شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم در رابطه با گلایه فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط‌زیست از مجلس بابت بلاتکیف گذاشتن لایحه حمایت از محیط‌بانان تصریح کرد: مجلس همواره در رابطه با لایحه حمایت از محیط بانان نظر مثبتی داشته و بخش‌های زیادی از آن پس از بازگشت از شورای نگهبان بررسی شده است. هرچند کوتاهی و بی‌توجهی سازمان محیط زیست هم در رابطه با پیگیری این موضوع کاملا محسوس است.

بنزین دو نرخی فسادآور است/ نیاز سهمیه بنزین خودرو‌های محیطزیست به لحاظ اعتباری جبران شود

ابراهیمی با اشاره به عدم تخصیص سهمیه بنزین به خودروهای یگان حفاظتی محیط زیست و سازمان جنگل‌ها، اضافه کرد: بنده به صورت کلی با سهمیه‌بندی سوخت مخالفم و معتقدم بنزین دو نرخی فسادآور است. از این رو باید بخش گشت‌زنی و یگان‌های حفاظتی محیط زیست به لحاظ اعتباری حمایت شوند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این سوال که آیا دولت توان افزایش اعتبارات محیط زیست را دارد، خاطرنشان کرد: دولت از محل سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین  می تواند قسمتی از هزینه‌ها را بپردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet