پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/09/16 10:14:24
سرویس اقتصادی
هفته جاری صورت می گیرد؛

حضور معاون وزیر خارجه در نشست کمیسیون عمران/بررسی روش‌های مقابله با تحریم حوزه عمرانی

نشست کمیسیون عمران مجلس در هفته جاری با دستور کار بررسی روش‌های مقابله با تحریم حوزه عمرانی با حضور عراقچی معاون وزیر خارجه برگزار می شود.
حضور معاون وزیر خارجه در نشست کمیسیون عمران/بررسی روش‌های مقابله با تحریم حوزه عمرانی نشست کمیسیون عمران مجلس در هفته جاری با دستور کار بررسی روش‌های مقابله با تحریم حوزه عمرانی با حضور عراقچی معاون وزیر خارجه برگزار می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg حضور,معاون,وزیر,خارجه,در,نشست,کمیسیون,عمران/بررسی,روش‌های,مقابله,با,تحریم,حوزه,عمرانی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست کمیسیون عمران مجلس در روزهای (دوشنبه و سه شنبه 18 و 19 آذر ماه) برگزار خواهد شد.

اعضای کمیسیون عمران مجلس در روز دوشنبه، کلیات و مفاد طرح استفساریه تبصره (6) قانون نحوه تقویم ابنیه، املاک و اراضی مورد نیاز شهرداری‌ها را با حضور مسئولان دستگاه های مربوطه از جمله وزارت کشور، راه و شهرسازی، صنعت معدن و تجارت و مرکز پژوهش‌های مجلس مورد بررسی قرار می دهند.

همچنین در این نشست، برنامه‌های محرومیت‌زدایی و سازندگی سازمان بسیج مستضعفین با حضور رئیس این سازمان، معاونان وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نیرو و کشور و سازمان برنامه‌ و بودجه کشور، معاون امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست ‌جمهوری، بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی، بنیاد برکت، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی بررسی می شود.

بر اساس این گزارش، در روز دوشنبه همچنین نشست مشترکی با حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس و فتاح رئیس بنیاد مستضعفان جهت استماع برنامه‌ها و عملکرد در حوزه سازندگی و محرومیت‌زدایی برگزار می شود.

بررسی روش‌های مقابله با تحریم حوزه عمرانی کشور با حضور عراقچی معاون وزیر امور خارجه، معاونان وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نیرو، کشور و امور اقتصادی و دارایی از دستور کارهای نشست روز سه شنبه این کمیسیون محسوب می شود.

همچنین در نشست روز سه شنبه، لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل بررسی شده و ناظر مجلس در شورای عالی مدیرت بحران انتخاب خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet