شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/09/13 23:21:21
سرویس سیاسی
هفته آینده محقق می‌شود

بررسی طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل در دستورکار کمیسیون امنیت ملی/ نشست مشترک نمایندگان با ظریف

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته آینده به بررسی طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل می پردازد و با وزیر امور خارجه نیز نشست مشترک برگزار می کند.
بررسی طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل در دستورکار کمیسیون امنیت ملی/ نشست مشترک نمایندگان با ظریف کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته آینده به بررسی طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل می پردازد و با وزیر امور خارجه نیز نشست مشترک برگزار می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104076781342.jpg بررسی,طرح,تشکیل,سازمان,پدافند,غیرعامل,در,دستورکار,کمیسیون,امنیت,ملی/,نشست,مشترک,نمایندگان,با,ظریف Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ دستورکار کمیسیون های تخصصی مجلس از 16  تا 20 آذر ماه اعلام شد که بر این اساس هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و روسای کارگروه‌های کمیسیون به بررسی آخرین اخبار و تحولات می پردازند.

روز دوشنبه هفته آینده نشست هیأت رئیسه و روسای کارگروه‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

همچنین جمع بندی طرح ها و لوایح مطروحه و ادامه بررسی طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل نیز در این روز انجام خواهد شد.

کارگروه روابط خارجی کمیسیون نیز در روز دوشنبه هفته آینده به بررسی لایحه پروتکل همکاری و تعامل میان مراجع مرزبانی الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر، بررسی لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با تروریسم در دریای خزر الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر، بررسی لایحه موافقتنامه همکاری اقتصادی و تجاری بین دولت‌های ساحلی خزر، بررسی لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل و بررسی لایحه پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با جرایم سازمان‌یافته در دریای خزر الحاقی به موافقتنامه همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر می پردازد.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه  نیز نشست مشترک با وزیر امورخارجه و معاونین این وزارتخانه برگزار خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet