خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/09/13 23:19:01
سرویس سیاسی

حضور پررنگ نمایندگان ادوار و چهره‌های حزبی، برای ورود به مجلس یازدهم

نمایندگان ادوار و اعضای شخص احزاب در بعد از ظهر چهارمین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم حضوری پررنگ داشتند.
حضور پررنگ نمایندگان ادوار و چهره‌های حزبی، برای ورود به مجلس یازدهم نمایندگان ادوار و اعضای شخص احزاب در بعد از ظهر چهارمین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم حضوری پررنگ داشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705101480383945.jpg حضور,پررنگ,نمایندگان,ادوار,و,چهره‌های,حزبی،,برای,ورود,به,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بعد از ظهر چهارمین روز ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شاهد حضور تعداد بیشتری از نمایندگان ادوار و احزاب نسبت به نمایندگان کنونی مجلس بودیم که نشان می‌دهد آنها سعی دارند گوی سبقت را برای دستیابی به صندلی‌های سبز بهارستان بربایند.

عبدالرضا ترابی نماینده ادوار هفتم و هشتم از حوزه انتخابیه گرمسار، سید محمدمهدی پورفاطمی نماینده ادوار ششم، هفتم، هشتم و نهم ازحوزه انتخابیه دشتی و تنگستان و نادر فریدونی نماینده ادوار از حوزه انتخابیه فیروزآباد برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کردند.

سید محمّد پورفاطمی که در قالب ائتلاف اصلاح‌طلبان برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم ورود خواهد کرد، یادآور شد که رفع مشکلات معیشتی مردم و برقراری ارتباط قوی با تمام کشورهای دنیا به غیر از کشورهایی که خط قرمز نظام هستند، باید اولویت اوّل دستور کار مجلس یازدهم باشد.

مهدی وکیل‌پور دبیرکل حزب توسعه و عدالت، جمشید ایرانی رئیس فراکسیون اعتدالگرایان خانه احزاب و احمد کرمی از حزب کارگر نیز امروز بعد از ظهر برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کردند.

اما علی جلیلی شیشوانی، محسن کوهکن نماینده لنجان از نمایندگان کنونی مجلس هستند که برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس یازدهم وارد ستاد انتخابات وزارت کشور شدند.

محسن کوهکن که از حوزه انتخابیه تهران برای حضور در این انتخابات ثبت‌نام کرده و از طریق شورای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم شرکت خواهد کرد، خالی کردن میدان برای جوانان آموزش‌دیده در لنجان را عامل تغییر حوزه انتخابیه خود دانست.

وی تعاملات بین فراکسیونی را در زمره نقاط مثبت مجلس دهم برشمرد و تأکید کرد که مهمترین اولویت اقدامات مجلس یازدهم باید ساماندهی اوضاع اقتصادی و مبارزه جدی با فساد و رانت‌خواری و ارتباطات ناسالمی که امروز در سیستم اداری رخنه کرده است، باشد که به افزایش ضریب اعتماد مردم منتهی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet