شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/09/14 23:43:00
سرویس اجتماعی
در دستور کار هفته آتی کمیسیون قضایی مجلس قرار دارد:

بررسی طرح تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی

کمیسیون قضایی مجلس هفته آینده بررسی طرح های دو فوریتی تقلیل مجازات حبس تعزیری و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی را در دستور کار دارد.
بررسی طرح تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی کمیسیون قضایی مجلس هفته آینده بررسی طرح های دو فوریتی تقلیل مجازات حبس تعزیری و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی را در دستور کار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100013581198.jpg بررسی,طرح,تشویق,مطلعین,مفاسد,اداری,و,اقتصادی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته پیش رو تشکیل جلسه خواهد داد.

 طرح های انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه و الحاق آن به وزارت کشور و  تشکیل هیأت هماهنگی و نظارت بر زندان ها در کارگروه حقوق جزا روز (یک شنبه، 17 آذر ماه) بررسی می شوند.

طرح دوفوریتی تقلیل مجازات حبس تعزیری، مواد ارجاع شده از صحن علنی در مورد لایحه تجارت (کتاب دوم – اسناد تجاری) و همچنین طرح اصلاح ماده 1117 قانون مدنی و الحاق سه تبصره به آن در دستور کار ( دوشنبه، 18 آذرماه ) کمیسیون و همچنین طرح ارتقای اعتبار اسناد رسمی در کارگروه حقوق عمومی بررسی می شود.

 طرح های الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی و حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی در کمیسیون قضایی و حقوقی و طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در  کارگروه امور ویژه روز سه شنبه مورد بررسی نمایندگان قرار می گیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet