هدر موبایل
1398/09/15 14:16:15
سرویس سیاسی
سخنگوی ستاد انتخابات کشور:

تهران، اصفهان، خراسان‌رضوی، خوزستان و فارس بیشترین ثبت‌نام در انتخابات مجلس را داشته‌اند

سخنگوی ستاد انتخابات کشور: تهران، خراسان‌رضوی، خوزستان و فارس بیشترین ثبت‌نام در انتخابات مجلس یازدهم را داشته‌اند.
تهران، اصفهان، خراسان‌رضوی، خوزستان و فارس بیشترین ثبت‌نام در انتخابات مجلس را داشته‌اند سخنگوی ستاد انتخابات کشور: تهران، خراسان‌رضوی، خوزستان و فارس بیشترین ثبت‌نام در انتخابات مجلس یازدهم را داشته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201602102723610191.jpg تهران،,اصفهان،,خراسان‌رضوی،,خوزستان,و,فارس,بیشترین,ثبت‌نام,در,انتخابات,مجلس,را,داشته‌اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیداسماعیل موسوی امروز (جمعه ۱۵ آذرماه) در ششمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس و اولین روز از ثبت نام انتخابات مجلس، اظهار داشت: تاکنون ۸۵۰۳ نفر برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم، ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۹۳۲ نفر یعنی ۱۱ درصد زن و ۷۵۷۱ نفر معادل ۸۹ درصد، مرد هستند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور بیان کرد: تهران با ۲۰۸۶ نفر، اصفهان با ۶۷۶، خراسان رضوی با ۵۵۷ نفر، خوزستان با ۴۹۶ نفر و فارس با ۴۵۸ نفر، بیشترین تعداد داوطلب را در شش روز اخیر داشته‌اند.

وی با اشاره به آغاز ثبت نام از کاندیداهای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، افزود: برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری تاکنون ۱۸ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد، ۷ نفر در تهران، ۱۰ نفر در قم و یک نفر در فارس ثبت نام کرده‌اند.

موسوی ادامه داد: در ۵ استان انتخابات خبرگان برگزار می‌شود و ۷ نفر به مجلس خبرگان رهبری راه پیدا می‌کنند.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: فردا آخرین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس است  و تا ۲۱ آذرماه نیز ثبت نام از داوطلبان خبرگان رهبری ادامه خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet