پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/09/16 10:58:39
سرویس فرهنگی
عباسی با اشاره به 16 آذر روز دانشجو:

رسالت امروز دانشجویان پیشرفت علمی کشور است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رسالت امروز دانشجویان را پیشرفت علمی کشور تا سر حد بی نیازی به خارج از کشور دانست.
رسالت امروز دانشجویان پیشرفت علمی کشور است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رسالت امروز دانشجویان را پیشرفت علمی کشور تا سر حد بی نیازی به خارج از کشور دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201912106184333964.jpg رسالت,امروز,دانشجویان,پیشرفت,علمی,کشور,است Icana

اسدالله عباسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به 16 آذر روز داشنجو، دانشگاه را یکی از مهم‌‎ترین عناصر تأثیرگذار در جامعه خواند و تصریح کرد: دانشجویان همواره از ابتدای انقلاب تا به امروز نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف انقلاب داشته‌اند و به همین خاطر روز دانشجو به عنوان نمادی از مقاومت دانشجویان در برابر استکبار و قدرت برگزیده و انتخاب شده است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز رسالت خطیر دانشجو و دانشگاهیان پیشرفت و توسعه کشور است، افزود: مسئولان نیز در قبال دانشجو و دانشگاهیان وظیفه دارند که شرایط و محیط را برای حرکت رو به جلوی دانشجویان فراهم کنند.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، حرکت امروز دانشجویان کشور در حوزه علمی، فرهنگی و سیاسی را بسیار مهم دانست و ادامه داد: دانشجویان باید همواره مورد توجه مسئولان باشند چرا که موتور محرکه کشور جوانان و دانشجویان هستند.

اسدالله عباسی

عباسی، دانشگاه را محلی برای تعالی، رشد، تربیت و شکوفایی توانمندی جوانان کشور برشمرد و گفت: دانشگاه‌های کشور امروز باید برای حوزه‌هایی که کشور دچار چالش است، راه حل داشته باشد و نباید اجازه داد که بدخواهان نظام نا امیدی را در میان جوانان و دانشجویان ایجاد کنند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: از سوی دیگر اصحاب رسانه و صداوسیما نیز باید بیشتر به مسائل دانشجویان بپردازند تا دانشجویان بتوانند در عرصه‌‎های مختلف استعدادهای خود را شکوفا کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet