شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/09/17 12:44:44
سرویس صحن
ابطحی در تذکر شفاهی:

وزارت نفت قانون ارتقاء یک پایه تحصیلی ایثارگران را عملیاتی کند

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: وزارت نفت بر اساس قانون برنامه ششم توسعه باید قانون ارتقاء یک پایه تحصیلی ایثارگران را اجرایی کند.
وزارت نفت قانون ارتقاء یک پایه تحصیلی ایثارگران را عملیاتی کند نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: وزارت نفت بر اساس قانون برنامه ششم توسعه باید قانون ارتقاء یک پایه تحصیلی ایثارگران را اجرایی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201906105480723237.jpg وزارت,نفت,قانون,ارتقاء,یک,پایه,تحصیلی,ایثارگران,را,عملیاتی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه، 17 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: اخیراً یکی از خیرین خمیر دندان‌های خارجی را در مدارس استان اصفهان توزیع کرده که تنها دو ماه تاریخ مصرف دارد، حال بهتر نبود در سال رونق تولید از محصولات داخلی و ایرانی در مدارس استفاده می‌شد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی این سوال مطرح می‌شود که چرا بند (چ) ماده 87 قانون بازگشت به کار جانبازان اجرایی نمی‌شود، همچنین دولت باید پاسخ دهد که چرا سهمیه بنزین برای آموزشگاه‌های رانندگی دیده نشده و سهمیه وانت‌بارها نیز تا پایان ماه ابطال می‌شود، آقای روحانی خواهش می‌کنم که این فشار را بردارید.

وی در تذکر به وزیر نفت گفت: وزارت نفت بر اساس قانون برنامه ششم توسعه باید قانون ارتقاء یک پایه تحصیلی ایثارگران را اجرایی کند، همچنین به نظر من هیأت رئیسه مجلس باید گزارشی را تهیه کند تا مشخص شود چند درصد از تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان عملیاتی شده است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet