هدر موبایل
1398/09/18 15:26:09
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

"مکانیسم ماشه" در چارچوب برجام نیست؛ اروپایی‌ها به دنبال امتیازگیری از ایران هستند

نماینده مردم شاهین شهر گفت: اروپایی‌ها هر وقتی که به اهداف خود دست پیدا نمی‌کنند به نوعی تلاش خود را به کار می‌گیرند که با طرح چنین مسائلی بتوانند امتیازاتی را به دست آورند.
"مکانیسم ماشه" در چارچوب برجام نیست؛ اروپایی‌ها به دنبال امتیازگیری از ایران هستند نماینده مردم شاهین شهر گفت: اروپایی‌ها هر وقتی که به اهداف خود دست پیدا نمی‌کنند به نوعی تلاش خود را به کار می‌گیرند که با طرح چنین مسائلی بتوانند امتیازاتی را به دست آورند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101475073954.jpg "مکانیسم,ماشه",در,چارچوب,برجام,نیست؛,اروپایی‌ها,به,دنبال,امتیازگیری,از,ایران,هستند Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه طرح " مکانیسم ماشه" را که اروپایی‌ها مطرح کرده‌اند در چارچوب بندهای برجام گنجانده شده بود، گفت:  اصلا چنین مسئله‌ای در چارچوب برجام نیست.

وی در ادامه افزود: اروپایی‌ها هر وقتی که به اهداف خود دست پیدا نمی‌کنند و فکر می‌کنند که کشور در بعد داخلی دچار مشکلاتی شده است، به نوعی تلاش خود را به کار می‌گیرند که با طرح چنین مسائلی بتوانند امتیازاتی را به دست آورند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: بیان چنین مباحثی برای این است که آنها به زعم باطل خود ما را تسلیم کنند، وقتی که بحث گرانی بنزین در کشور بوجود آمد، اروپایی‌ها فکر کردند که می‌توانند با ایجاد این اتفاقات به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.

اروپایی‌ها به دنبال آشوب در کشور بودند

نماینده مردم شاهین شهر  اظهارکرد: اروپایی‌ها جلساتی را در سفارت انگلیس برگزار کردند و همه ظرفیت خود را به کار بستند تا شیطنک‌های خود را به صحنه بیارند که سبب ایجاد آشوب و بلوا در جمهوری اسلامی شود؛ ضمنا بخشی از همین تلفاتی هم که در اتفاقات اخیرا بوجود آمده ناشی از همین برنامه‌ریزی‌ها بود که البته یک روزی باید کاملا به این مسائل رسیدگی شود.

وی در پایان یادآور شد: همه هدف این کشورها از طراحی این ایده‌ها برای امتیازگیری از ایران است، تا اینکه ما را پای میز مذاکره بنشانند.

دلیگانی تاکید کرد: مکانیسم ماشه قابلیت اجرایی  ندارد قبل از اینکه هم این طرح را بخواهند عملیاتی کنند تحریم‌ها را علیه کشورمان اجرا کردند و الان حرف آن را می‌زنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet