هدر موبایل
1398/09/18 16:22:35
سرویس اجتماعی
ساری در تشریح جزییات دستورکار کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد:

ادامه بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از ادامه بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس برای رفع ایرادات آن جهت تامین نظر شورای نگهبان در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
ادامه بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از ادامه بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس برای رفع ایرادات آن جهت تامین نظر شورای نگهبان در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg ادامه,بررسی,طرح,نحوه,انتصاب,اشخاص,در,مشاغل,حساس Icana

علی ساری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات دستورکار نشست امروز(دو‌شنبه 18آذرماه) کمیسیون اجتماعی، گفت: در این نشست  ادامه بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس ( اعاده شده از شورای نگهبان (در دستورکار قرار داشت.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: امروز پیشنهادات اصلاحی در مورد این طرح که دارای 5 ماده است، مورد بررسی قرار گرفت و ایرادات مطرح شده از سوی شورای نگهبان رفع شد که گزارش نهایی آن در صحن علنی ارائه خواهد شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: معاونان وزارت اطلاعات و نماینده مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در این نشست حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet