خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/18 17:14:32
سرویس فرهنگی
بر اساس مصوبه امروز کمیسیون آموزش؛

ممنوعیت حیوان آزاری در کتب درسی ابتدایی آموزش داده می‌‎شود

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب طرح ممنوعیت حیوان آزاری در کتب درسی ابتدایی خبر داد.
ممنوعیت حیوان آزاری در کتب درسی ابتدایی آموزش داده می‌‎شود سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب طرح ممنوعیت حیوان آزاری در کتب درسی ابتدایی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg ممنوعیت,حیوان,آزاری,در,کتب,درسی,ابتدایی,آموزش,داده,می‌‎شود Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز (دوشنبه ۱۸ آذر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: نخستین دستور کار کمیسیون، ارائه گزارش معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای درباره اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در سازمان فنی حرفه‌ای بود.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر اساس این گزارش، تمام برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این سازمان برای افزایش آمار اشتغال است، افزود: بسیاری از افرادی که به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای مراجعه می‌کنند، افرادی هستند که پس از اخذ مدرک لیسانس، فوق لیسانس و حتی دکتری به این سازمان برای کسب مهارت مراجعه می‌کنند که این زنگ خطری برای آموزش عالی کشور به شمار می‌‎آید.

ارجاع گزارش ماده 234 اموال بنیاد آرشام به صحن علنی مجلس

وی ادامه داد: دستور کار بعدی کمیسیون آموزش قرائت گزارش کمیته‌های ماده 234 در خصوص اداره اموال بنیاد آرشام توسط وزارت آموزش و پرورش که مقرر شد گزارش این پرونده برای تصمیم‌‎گیری راهی صحن علنی مجلس شود.

میرزاده یادآور شد: همچنین قرائت گزارش کمیته‌های ماده 234 در خصوص نحوه اداره مراکز رفاهی درمانی و هزینه کرد درآمدهای آن در ادارات کل آموزش و پرورش استان کرمان نیز مطرح و مقرر شد این گزارش با اخذ نظر وزیر آموزش و پرورش تصمیم‌گیری شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بررسی طرح ممنوعیت حیوان آزاری نیز دستور کار بعدی کمیسیون آموزش بود که به عنوان کمیسیون فرعی این طرح مورد بررسی قرار گرفت و با تصویب ماده 6 این طرح مقرر شد آموزش‌های لازم در خصوص ممنوعیت حیوان آزاری در دوره ابتدایی به دانش آموزان صورت گیرد.

بر اساس این گزارش بررسی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی و بررسی طرح یک فوریتی شفافیت آرای نظام تقنینی نیز به نشست آتی کمیسیون منتقل شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet