خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/09/18 17:40:05
سرویس فرهنگی
ذوالقدر با اشاره به گزارش امیر سیاری در کمیسیون فرهنگی:

برخی زیرساخت‌های فرهنگی-ورزشی ارتش مربوط به 50 سال قبل است

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به گزارش عملکرد مسئولان فرهنگی- ورزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: در نشست امروز کمیسیون مطرح شد که برخی زیرساخت‌های فرهنگی-ورزشی ارتش مربوط به ۵۰ سال قبل است.
برخی زیرساخت‌های فرهنگی-ورزشی ارتش مربوط به 50 سال قبل است سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به گزارش عملکرد مسئولان فرهنگی- ورزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: در نشست امروز کمیسیون مطرح شد که برخی زیرساخت‌های فرهنگی-ورزشی ارتش مربوط به 50 سال قبل است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106130500402.jpg برخی,زیرساخت‌های,فرهنگی-ورزشی,ارتش,مربوط,به,50,سال,قبل,است Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(دوشنبه ۱۸ آذر) کمیسیون فرهنگی مجلس، عنوان کرد: استماع گزارش عملکرد مسئولان فرهنگی- ورزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران توسط امیردریادار سیاری معاون هماهنگ‌کننده و رئیس ستاد ارتش نخستین دستور کار کمیسیون فرهنگی بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با استناد به گزارش ارائه شده در نشست امروز که درباره کمبودها و مشکلات ارتش جمهوری اسلامی ایران بود، افزود: در گزارش امروز عنوان شد که برخی از زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی ارتش مربوط به 50 سال قبل بوده که نیاز به بازسازی دارد.

کارکنان ارتش سرانه فرهنگی و ورزشی ندارند/ کمبود 75 هزار نیروی کادر در ارتش

وی ادامه داد: همچنین در گزارش مطرح شده، عنوان شد که کارکنان ارتش سرانه فرهنگی و ورزشی ندارند و در حوزه نیروی انسانی و معیشت امروز ارتش دچار مشکل است. در مسائل عقیدتی فقط ۷۰۰۰ تومان سرانه هر نیرو در سال در نظر گرفته شده و برای غذا در ماه ۲۵۰ هزار تومان است و همچنین  تاکید شد که آنها با کمبود نیرو مواجه بوده و شاهد کمبود ۷۵هزار نیرو هستند.

وی با اشاره به دارا بودن ارتش از 7 دانشگاه و 23 مرکز آموزش، ادامه داد: بر اساس آمار ارائه شده، در حال حاضر 25 هزار دانشجو در مراکز دانشگاهی ارتش مشغول به تحصیل و یادگیری آموزش‌های نظامی هستند.

درخواست برای ارتقای جایگاه ارتش در شورای عالی فضای مجازی

ذوالقدر یکی از اقدامات مثبتی که در ارتش آغاز شده را آموزش مهارتی به سربازان بر اساس تفاهمنامه منعقد شده با سازمان فنی و حرفه‎ای کشور دانست و گفت:  درخواست‌هایی هم در نشست امروز مطرح شد که یکی از آن‌ها تقویت جایگاه ارتش در شورای عالی فضای مجازی بود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  نهایتا مقرر شد موارد شده به ویژه در حوزه فرهنگی از طریق کمیته برنامه و بودجه کمیسیون فرهنگی پیگیری و در بودجه سال آتی دیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet