شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/09/18 17:53:02
سرویس اقتصادی
آذری جهرمی:

اعتبارات موردنیاز شبکه ملی اطلاعات در بودجه سال 99 پیش بینی شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌گوید از آنجا که فصل بررسی بودجه سال ۹۹ نزدیک است باید اعتبارات لازم برای تکمیل شبکه ملی اطلاعات پیش بینی شود تا نقصان این شبکه رفع شود.
اعتبارات موردنیاز شبکه ملی اطلاعات در بودجه سال 99 پیش بینی شود وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌گوید از آنجا که فصل بررسی بودجه سال 99 نزدیک است باید اعتبارات لازم برای تکمیل شبکه ملی اطلاعات پیش بینی شود تا نقصان این شبکه رفع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905105480000465.jpg اعتبارات,موردنیاز,شبکه,ملی,اطلاعات,در,بودجه,سال,99,پیش,بینی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جمع خبرنگاران، گفت: در جلسه امروز آخرین پیشرفت های شبکه ملی اطلاعات منطبق بر سند تبیین الزامات شورای عالی فضای مجازی مورد بررسی قرار گرفت و گزارش پیشرفت اقدامات انجام گرفته به نمایندگان ارائه شد.

وی با بیان اینکه کارکرد خدمات داخلی در حوزه فضای مجازی در روزهای اخیر و آمار خسارت وارد شده به کسب و کارها و تمهیدات لازم برای پیشگیری از بروز مجدد این اتفاقات بررسی شد، افزود: در نشست امروز میزان وابستگی زیرساخت‌های پایه به خدمات بین الملل به عنوان شاخص مهم مورد ارزیابی قرار گرفت.

عضو کابینه دوازدهم با بیان اینکه نمایندگان نیز دغدغه‌های خود را مطرح کردند، اظهار کرد: وزارت ارتباطات و دستگاه‌های متولی ایجاد کننده لایه  های خدمات و محتوا در شبکه ملی اطلاعات باید تمام توان خود را به کار گیرند تا نقصان های مشاهده شده در این شبکه رفع شود.

آذری جهرمی ادامه داد: علیرغم پیشرفت های حاصل شده در شبکه ملی اطلاعات اشکالاتی نیز در این شبکه وجود دارد که حل و فصل آن نیازمند برنامه ریزی های مناسب است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید براینکه با پیگیری شورای عالی فضای مجازی، مجلس و وزارت ارتباطات بسیاری از اشکالات موجود در شبکه ملی اطلاعات رفع می شود، تصریح کرد: از آنجا که در فصل بررسی بودجه 99 هستیم باید اعتبارات لازم برای این امر پیش بینی شود تا نقصان شبکه  ملی اطلاعات رفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet