خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/09/18 21:49:28
سرویس اقتصادی
خدابخشی در تشریح نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات:

سازمان بیمه سلامت امسال کسری بودجه دارد

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می‌گوید کسری بودجه سازمان بیمه سلامت تا انتهای سال جاری حدود ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان است و این سازمان در سال ۹۹ نیز با توجه به اعتبارات پیش بینی شده حدود ۷ هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهد داشت.
سازمان بیمه سلامت امسال کسری بودجه دارد سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می‌گوید کسری بودجه سازمان بیمه سلامت تا انتهای سال جاری حدود 4 هزار و 800 میلیارد تومان است و این سازمان در سال 99 نیز با توجه به اعتبارات پیش بینی شده حدود 7 هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905107496110861.jpg سازمان,بیمه,سلامت,امسال,کسری,بودجه,دارد Icana

محمد خدابخشی سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست (دو‌شنبه 18 آذر ماه) کمیسیون متبوع خود، به حضور رئیس سازمان بیمه سلامت و معاونان وی در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط سازمان بیمه سلامت و شرکت های وابسته به این سازمان در این جلسه ارائه شد، افزود: مسئولان سازمان بیمه سلامت از اعضای کمیسیون برنامه خواستند تا برای جبران کسری بودجه این سازمان کمک‌های لازم  صورت گیرد زیرا کسری بودجه این سازمان تا انتهای سال حدود 4 هزار و 800 میلیارد تومان است و این سازمان در سال 99 نیز با توجه به اعتبارات پیش بینی شده حدود 7 هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: سازمان بیمه سلامت در پی استفاده از نسخه الکترونیکی است تا این نسخه ها جایگزین دفترچه های کاغذی شود در صورت تحقق این امر در مصرف کاغذ صرفه جویی می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: دومین دستورکار کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات بررسی لایحه اصلاح بند «ت» قانون برنامه ششم توسعه بود براساس این بند برنامه عملیاتی معاونت امور زنان باید به تصویب هیات وزیران و مجلس شورای اسلامی برسد اما در این لایحه مطرح شده است که این برنامه عملیاتی نیازی به تصویب مجلس ندارد، که کمیسیون برنامه پس از بررسی با تصویب آن موافقت کرد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه سومین دستور کار کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات انتخاب اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 بود، ادامه داد: غلامرضا تاجگردون، هادی قوامی ،محمد خدابخشی، علی قربانی، حسن سلیمانی، غلامرضا حیدری، محسن بیگلری، شهباز حسن پور بیگلری و حسینعلی حاجی دلیگانی نمایندگان کمیسیون بودجه در کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 خواهند بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet