هدر موبایل
1398/09/19 08:58:00
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران:

وضعیت بودجه و نیازهای توسعه ای استان کرمانشاه بررسی می شود

رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: نشستی با مدیران اجرایی استان کرمانشاه برگزار می‌شود تا وضعیت بودجه‌ این استان را بررسی کنیم و مشخص شود چه اقدامات توسعه‌ای باید صورت بگیرد.
وضعیت بودجه و نیازهای توسعه ای استان کرمانشاه بررسی می شود رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: نشستی با مدیران اجرایی استان کرمانشاه برگزار می‌شود تا وضعیت بودجه‌ این استان را بررسی کنیم و مشخص شود چه اقدامات توسعه‌ای باید صورت بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912108895040080.jpg وضعیت,بودجه,و,نیازهای,توسعه,ای,استان,کرمانشاه,بررسی,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: نشستی با مدیران اجرایی استان کرمانشاه برگزار می‌شود تا وضعیت بودجه‌ این استان را بررسی کنیم و مشخص شود چه اقدامات توسعه‌ای باید صورت بگیرد.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز به استان کرمانشاه سفر کرده است، در بدو ورود و در جمع خبرنگاران در زمینه اهداف این سفر، گفت: با وقوع حوادثی مانند زلزله، استان کرمانشاه نیاز به آبادانی دارد و با توجه به سابقه مردم این استان در تحمل جنگ تحمیلی، همواره مورد توجه نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند.

رئیس قوه مقننه، ادامه داد: فرصتی پیش آمده تا در این سفر چندین پروژه مهم در زمینه نیروگاه و آبرسانی به روستاها در استان افتتاح و عملیات ساخت چند پروژه آغاز شود.

دکتر لاریجانی در پایان، گفت: در ادامه سفر نشستی با مدیران اجرایی استان کرمانشاه برگزار می‌شود تا وضعیت بودجه‌  این استان را بررسی کنیم و مشخص شود چه اقدامات توسعه‌ای باید صورت بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet