هدر موبایل
1398/09/20 11:27:20
سرویس اجتماعی
عابدی:

عدم پرداخت حق بیمه از سوی بنیاد شهید مشکل اصلی بیمه ایثارگران است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: عدم پرداخت حق بیمه از سوی بنیاد شهید مشکلاتی را در پرداخت خسارت به ایثارگران و مراکز درمانی ایجاد کرده است.
عدم پرداخت حق بیمه از سوی بنیاد شهید مشکل اصلی بیمه ایثارگران است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: عدم پرداخت حق بیمه از سوی بنیاد شهید مشکلاتی را در پرداخت خسارت به ایثارگران و مراکز درمانی ایجاد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105167333135.jpg عدم,پرداخت,حق,بیمه,از,سوی,بنیاد,شهید مشکل,اصلی,بیمه,ایثارگران,است Icana

 حیدرعلی  عابدی  درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در رابطه با مشکلات متعدد حوزه درمان و بیمه تکمیلی ایثارگران گفت: مسائل متعدد در حوزه درمان و بیمه ایثارگران در یک سال اخیر ارائه خدمات به این گروه را با مشکلاتی همراه کرده است، به طوری که بخشی از ایثارگران و خانواده‌های معوقات مطالباتشان را ازبیمه تکمیلی دریافت نکرده‌اند. اما علیرغم انتقاداتی که به بیمه دی در خصوص کوتاهی در انجام تعهداتش می‌شود، مشکلات از جانب این بیمه نبوده و حتی برای بهبود عملکرد خود تلاش می‌کند.

 نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مشکل اصلی بیمه ایثارگران را عدم پرداخت حق بیمه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و افزود: مشکل بیمه ایثارگران این است که بنیاد شهید نتوانسته به تعهدات خودش در قبال بیمه دی عمل کند، از این رو عدم پرداخت حق بیمه از سوی بنیاد شهید مشکلاتی را در پرداخت خسارت به ایثارگران و مراکز درمانی ایجاد کرده است که امیدواریم با تلاش همه‌جانبه و حل این مشکل شاهد خدمات‌رسانی مطلوب به جامعه ایثارگری باشیم.

 وی، با اشاره به تلاش کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، برای کاهش و رفع مشکلات فی‌مابین بیمه دی و بنیاد شهید، تصریح کرد: کمیسیون مکاتبه‌های متعددی با ریاست جمهوری و سازمان برنامه بودجه در این خصوص داشته است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات بنیاد شهید این است که نماینده ولی فقیه دارای دو سمت متفاوت بوده در حالی که باید فردی ریاست بنیاد شهید را داشته باشد که تنها بر این بخش تمرکز کرده و پاسخگوی نیاز جانبازان و ایثارگران باشد. بنده معتقدم اگر این دو پست از یکدیگر تفکیک شده و بنیاد تعهدات خودش را به بیمه دی پرداخت کند، مشکلات جانبازان حل خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet