هدر موبایل
1398/09/19 10:42:04
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در صحن علنی مطرح کرد:

حل مشکل تأمین نقدینگی شرکت‌های دانش‌بنیان با اختصاص وام‌های قرض‌الحسنه

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس خواستار اختصاص وام‌های قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان برای برطرف شدن مشکل نقدینگی این شرکت‌ها شد.
حل مشکل تأمین نقدینگی شرکت‌های دانش‌بنیان با اختصاص وام‌های قرض‌الحسنه نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس خواستار اختصاص وام‌های قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان برای برطرف شدن مشکل نقدینگی این شرکت‌ها شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912102466416356.jpg حل,مشکل,تأمین,نقدینگی,شرکت‌های,دانش‌بنیان,با,اختصاص,وام‌های,قرض‌الحسنه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 19 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دستاوردهای و مشکلات حوزه اقتصاد شرکت‌های دانش بنیان و نوآورانه گفت: توجه به حوزه دانش‌بنیان نیاز کنونی کشور محسوب می‌شود و این مهم جزو مطالبات رهبر انقلاب است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: یکی از راه‌های ایجاد اشتغال برای جوانان تحصیلکرده شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان است و باید به سمت توسعه این موسسات گام برداریم.

وی افزود: مسئله نقدینگی مشکل اصلی شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه محسوب می‌شود لذا باید تلاش کرد وام‌های قرض‌الحسنه‌ای در اختیار این شرکت‌ها قرار داده شود؛ در این بین باید از زحمات معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برای تسهیل تحقق مسئله یاد شده تقدیر شود.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: با توجه به اینکه هنوز در کشور مسئله توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه منطبق با قوانین نشده است لذا نیاز به اصلاح قوانین احساس می شود، بنابراین باید خلاء‌های قانونی در این زمینه را شناسایی و سریعاً برطرف کنیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خاطر نشان کرد: از دولتی‌ها درخواست می‌شود محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآورانه را خریداری کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet