هدر موبایل
1388/07/28 11:25:00
سرویس سیاسی
امروز صورت می‌گیرد

سخنرانی لاریجانی در کمیته صلح و امنیت بین المجالس

**رییس مجلس شورای اسلامی امروز در کمیته "صلح و امنیت بین‌المللی" یکصد و بیست و یکمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی در مورد "جرایم سازمان یافته"سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت به ژنو، همچنین "سید ناصر موسوی" عضو هیات پارلمانی ایران در نشست کمیته دوم که تحت عنوان "بحث اقتصادی کشورهای جنوب،جنوب و وضعیت فقیرو غنی" در مورد "توسعه پایدار مالیه و تجارت اتحادیه، نقش پارلمان در توسعه همکاری‌های جنوب ، جنوب و همکاری‌های سه جانبه با نظرداشت به تسریع دستیابی به اهداف توسعه هزاره" به ایراد نطق می‌پردازد.

این گزارش می‌افزاید: در کمیته سوم نیز که با عنوان "دمکراسی و جوانان" فعال است، "فاطمه آلیا" در ارتباط با موضوع دموکراسی و حقوق زنان و جوانان سخنرانی می‌کند.

همچنین "مرتضی آقاتهرانی" دیگر عضو هیات پارلمانی جمهوری اسلامی به اجلاس اتحادیه بین‌المجالس با حضور در کمیته سازمان ملل به بحث و بررسی در مورد ساختار سازمان ملل و نحوه تعامل اتحادیه بین‌المجالس جهانی با سازمان ملل می‌پردازد.

رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه اجلاس بین‌المجالس جهانی ملاقات‌هایی با رؤسای پارلمان‌های شرکت کننده یا رؤسای هیات‌های اعزامی آنان خواهد داشت.

لاریجانی همچنین مصاحبه‌هایی نیز با شبکه‌های تلویزیونی یورونیوز، سوئیس و برخی مطبوعات کشورهای اروپایی دارد.

رییس مجلس تا ساعاتی دیگر با دبیرکل مجمع بین‌المجالس و همچنین رییس بین‌المجالس دیدار و گفتگو خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet