هدر موبایل
1398/09/19 14:30:01
سرویس اجتماعی
محجوب:

احتمال افزایش وام ازدواج کم است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: وضع مطلوبی در بودجه وجود ندارد و معلوم نیست که بتوان وام ازدواج را در سال آینده افزایش داد.
احتمال افزایش وام ازدواج کم است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: وضع مطلوبی در بودجه وجود ندارد و معلوم نیست که بتوان وام ازدواج را در سال آینده افزایش داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906106754259856.jpg احتمال,افزایش,وام,ازدواج,کم,است Icana

علیرضا محجوب  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره احتمال افزایش وام ازدواج در سال 99، گفت: حتما باید وام ازدواج در سال آینده افزایش پیدا کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای  اسلامی افزود: البته ذکر این نکته هم حائزاهمیت است که وضع مطلوبی در بودجه وجود ندارد و معلوم نیست که بتوان وام ازدواج را افزایش داد.

وی ادامه داد: نهایتا می‌توان 8 درصد به بودجه سال آینده اضافه کرد که به این معناست که مجموع افزایش بودجه نباید از این رقم تجاوز کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای  اسلامی تصریح کرد: این مسائل نشان می‌دهد که دولت توان زیادی برای افزایش بودجه ندارد اما اساسا 30 میلیون تومان امسال با 30 میلیون تومان سال گذشته برای وام ازدواج قابل قیاس نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet