شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/09/19 17:16:59
سرویس اقتصادی
ابراهیمی نشست امروز کمیسیون کشاورزی را تشریح کرد:

بررسی مواد مرتبط با کشاورزی و محیط زیست در لایحه بودجه99

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، مواد ارجاعی لایحه بودجه سال ۹۹ در بخش کشاورزی و محیط زیست بررسی شد.
بررسی مواد مرتبط با کشاورزی و محیط زیست در لایحه بودجه99 سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، مواد ارجاعی لایحه بودجه سال 99 در بخش کشاورزی و محیط زیست بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101139229529.jpg بررسی,مواد,مرتبط,با,کشاورزی,و,محیط,زیست,در,لایحه,بودجه99 Icana

علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون کشاورزی گفت: نشست امروز این کمیسیون با دستور کار بررسی کلیات و مواد ارجاعی لایحه بودجه سال آینده کل کشور در بخش کشاورزی و محیط زیست برگزار شد، البته روز گذشته نیز مواد مرتبط با وزارت نیرو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بررسی موضوع پرداخت یارانه برای تأمین نهاده های کشاورزی و دامی

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز این کمیسیون، موضوع پرداخت یارانه برای تأمین نهاده های کشاورزی و دامی بررسی شد، ما معتقد هستیم که یارانه به سمت حمایت از محصولات سوق داده شود نه آنکه اعتبارات برای تأمین نهاده ها هزینه شود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در این جلسه موضوع تجدید نظر در قیمت خرید تضمینی گندم مورد بحث و بررسی قرار گرفت، در این نشست مسئولان وزارت جهاد کشاورزی گزارشی کاملی درباره وضعیت بخش های کشاورزی ارائه کردند و در نهایت اولویت ها برای بررسی و تصمیم گیری مشخص شد./

خبرنگار؛مریم ابوفاضلی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet