هدر موبایل
1398/09/19 16:55:16
سرویس اقتصادی
یارمحمدی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس:

لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل تصویب شد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل تصویب شد.
لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل تصویب شد عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg لایحه,موافقتنامه,بین,دولت‌های,ساحلی,دریای,خزر,در,زمینه,حمل,و,نقل,تصویب,شد Icana

علیم یارمحمدی عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز این کمیسیون، گفت: در نشست امروز این کمیسیون، کلیات و مفاد طرح استفساریه تبصره (6) قانون نحوه تقویم ابنیه، املاک و اراضی مورد نیاز شهرداری‌ها با حضور مسئولان دستگاه های مربوطه از جمله وزارت کشور، راه و شهرسازی، صنعت معدن و تجارت و مرکز پژوهش‌های مجلس مورد بررسی قرار گرفت، در نهایت اعضای این کمیسیون، با کلیات این طرح مخالفت کردند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه همچنین، لایحه موافقتنامه بین دولت‌های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل بررسی شد و در نهایت کلیات و جزئیات لایحه به تصویب نمایندگان رسید.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا ایجاد خط حمل و نقل میان کشورهای حاشیه دریای خزر موجب تحولی عظیمی در حوزه اقتصاد منطقه خواهد شد که تصویب لایحه مذکور در این راستا تفسیر می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet