هدر موبایل
1398/09/19 16:33:06
سرویس اجتماعی
ساری در تشریح جزییات دستورکار کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد

بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg بررسی,نحوه,اجرای,همسان‌سازی,حقوق,بازنشستگان,کشوری,و,لشکری Icana

علی ساری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات دستورکار نشست امروز(سه شنبه 19آذرماه) کمیسیون اجتماعی، گفت: در این نشست بررسی روابط کار در شرکت‌های خدماتی، پشتیبانی و فنی مهندسی در دستورکار قرار داشت که مباحثی از سوی کارفرمایان مطرح شده و مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ادامه بررسی گزارشات واصله پیرامون مشکلات مناطق آزاد تجاری در حوزه کار و روابط کار (منطقه آزاد قشم( از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: بررسی نحوه اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری نیز در دستورکار نشست امروز این کمیسیون قرار داشت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: کارفرمایان، معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارشناسان سازمان تامین اجتماعی، کارشناسان سازمان مناطق آزاد و نمایندگان کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور در این نشست حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet