شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/09/23 10:29:14
سرویس سیاسی
ابطحی:

اجرای پروتکل الحاقی باید در گام پنجم برجام متوقف شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا را مرهون «مقاومت» ملت ایران دانست و گفت: ایران قطعا در گام پنجم کاهش تعهدات برجام اجرای پروتکل الحاقی را متوقف خواهد کرد.
اجرای پروتکل الحاقی باید در گام پنجم برجام متوقف شود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا را مرهون «مقاومت» ملت ایران دانست و گفت: ایران قطعا در گام پنجم کاهش تعهدات برجام اجرای پروتکل الحاقی را متوقف خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102824768398.jpg اجرای,پروتکل,الحاقی,باید,در,گام,پنجم,برجام,متوقف,شود Icana

سیدمحمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، شرایط برجام و تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا را یادآور شد و گفت: مقاومت مردم نقش پررنگی در آزادی زندانی ایرانی در آمریکا داشت. رفتار ایران باید همچون دولتمردان آمریکایی باشد. عقب‌نشینی راهکار بهبود شرایط بین‌الملل یا احیا برجام نیست.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای عراقچی نیز اذعان دارد که با مذاکره هم تحریم‌های آمریکا علیه ایران افزایش پیدا می‌کند. این نشان می‌دهد مسئولان دستگاه دیپلماسی هم به این نظر رسیدند که تنها با «مقاومت» می‌توان مقابل آمریکا ایستاد.

ابطحی تصریح کرد: متاسفانه برخی از مسئولان شعار "ما می توانیم" را باور ندارند اما جمهوری اسلامی ایران باید راه‌های دور زدن تحریم را فعال و با تکیه به ظرفیت‌های داخلی در برابر اقدامات آمریکا ایستادگی کند. زیرا دولتمردان آمریکایی زبان زور را می‌شناسند و هرچه ایران بر روی مواضع خود ایستادگی کند، به همان میزان آمریکایی‌ها کوتاه خواهند آمد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است: جمهوری اسلامی ایران باید در این شرایط گام پنجم کاهش تعهدات برجام را بردارد و در این گام اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet