هدر موبایل
1398/09/21 11:25:07
سرویس اجتماعی
قربانی خبر داد:

اعضای کمیسیون بهداشت مجلس از مراکز بهداشتی و درمانی بجنورد بازدید کردند

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای کمیسیون متبوع خود از مراکز بهداشتی و درمانی بجنورد خبر داد.
اعضای کمیسیون بهداشت مجلس از مراکز بهداشتی و درمانی بجنورد بازدید کردند نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای کمیسیون متبوع خود از مراکز بهداشتی و درمانی بجنورد خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912105630855648.jpg اعضای,کمیسیون,بهداشت,مجلس,از,مراکز,بهداشتی,و,درمانی,بجنورد,بازدید,کردند Icana

محمد حسین قربانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از بازدید اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از مراکز درمانی استان خراسان شمالی، خبر داد و گفت: اعضاء کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با هدف بررسی وضعیت سلامت و بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی به همراه معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان خراسان شمالی سفر کردند.  

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس دهم یادآور شد: در این سفر ابتدا به شهر بجنورد رفته و از مراکز درمانی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، بیمارستان، دانشکده‌های علوم پزشکی، دندان پزشکی بازدید کردیم.

 

بازدید اعضای کمیسیون بهداشت مجلس از مراکز درمانی شهرستان بجنورد

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به جلسه اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی، اظهار کرد: در جلسه مذکور پیرامون مباحث و مشکلات درمانی و بهداشتی استان خراسان شمالی بحث و گفت‌وگو شد. در ادامه این سفر از مراکز درمانی شهر شیروان و اسفراین نیز بازدید خواهیم کرد تا جمع‌بندی مناسبی به اتفاق اعضای کمیسیون بهداشت، نمایندگان استان خراسان شمالی، استاندار، معاون وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی این استان داشته باشیم. 

 

بازدید اعضای کمیسیون بهداشت مجلس از مراکز درمانی شهرستان بجنورد

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، در رابطه با وضعیت مراکز درمانی شهر بجنورد، افزود: کم و کاستی‌‌ها و مشکلاتی در مراکز درمانی و بهداشتی این شهر وجود داشته که از نزدیک آنها را مشاهده و بررسی کردیم، اما باید به این نکته هم توجه کنیم که این استان بهره‌ خوبی از طرح تحول سلامت برده‌ است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet