هدر موبایل
1398/09/25 09:43:23
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

دولت می‌تواند با فعالیت بیشتر، سبب تقویت دستگاه‌های گوناگون کشور شود

نماینده مردم محلات گفت: اگر دولت با تقوا، متخصص، جدی و پویا نشان بدهد و مجلس هم پویا باشد؛ قطعا کارکرد نظامات کشور تقویت می‌شود و از این مشکلات خارج می‌شویم.
دولت می‌تواند با فعالیت بیشتر، سبب تقویت دستگاه‌های گوناگون کشور شود نماینده مردم محلات گفت: اگر دولت با تقوا، متخصص، جدی و پویا نشان بدهد و مجلس هم پویا باشد؛ قطعا کارکرد نظامات کشور تقویت می‌شود و از این مشکلات خارج می‌شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg دولت,می‌تواند,با,فعالیت,بیشتر،,سبب,تقویت,دستگاه‌های,گوناگون,کشور,شود Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به راه‌ برون رفت از وضعیت نابسامان اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: قطعا در کشور مشکلاتی وجود دارد، اما این را هم باید بیان کرد که هیچ‌گونه بن بستی وجود ندارد و می‌شود مسیر راه هموار کرد.

وی در ادامه افزود: بنابراین راه‌های گوناگونی برای عبور از این وضعیت وجود دارد؛ یکی این است که باید یک مجلس پویا، متخصص و  دولت متحرک داشته باشیم تا این مسیر هموار شود و معتقدم که دولت باید از این انفعال بودن خود خارج شود تا کارآیی لازم خود را نشان دهد.

بودجه ای که رئیس جمهور به مجلس ارائه کرده چالش‌های بسیار جدی دارد

نماینده مردم محلات اظهار کرد: بایستی دولت و مجلس پویا شوند و این امر هم فقط به دست مردم اتفاق می‌افتد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با انتقاد از بودجه ارائه شده از سوی دولت به مجلس تاکید کرد: بودجه ای که رئیس جمهور به مجلس ارائه کرده چالش‌های بسیار جدی دارد؛ چرا که اعلام اعلام کرده‌اند در بودجه امسال حقوق کارکنان 15 درصد افزایش پیدا کرده است، اما این را نمی‌گویند که تورم بیش از 40 درصد بوده و در این رابطه ابهام جدی وجود دارد. 

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: این ظلم به مردم است که بودجه شرکت‌های دولتی را کاهش ندادند، در ضمن دولت در وهله نخست باید خود را اصلاح کند؛ چرا که وقتی دولت اصلاح شود، بخش‌های گوناگون کشور پاکسازی می‌شوند.

 وی در پایان یادآور شد: اگر دولت با تقوا، متخصص، جدی و پویا باشد، قطعا کارکرد نظامات کشور تقویت می‌شود و از این مشکلات خارج می‌شویم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet