هدر موبایل
1398/09/21 16:38:49
سرویس سیاسی
در هفته آتی صورت می‌گیرد؛

بررسی استیضاح وزیر کشور در کمیسیون امور داخلی کشور

کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس بررسی محورهای استیضاح جمعی از نمایندگان مجلس از وزیر کشور را در دستور کار هفته آتی خود دارد.
بررسی استیضاح وزیر کشور در کمیسیون امور داخلی کشور کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس بررسی محورهای استیضاح جمعی از نمایندگان مجلس از وزیر کشور را در دستور کار هفته آتی خود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104307624149.jpg بررسی,استیضاح,وزیر,کشور,در,کمیسیون,امور,داخلی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دستورکار نشست های کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در هفته آتی برای روزهای دوشنبه و سه شنبه (25 و 26 آذر ماه) منتشر شد.

بر این اساس، کمیسیون امور داخلی کشور در روز دوشنبه (25 آذرماه) ادامه بررسی محورهای استیضاح جمعی از نمایندگان مجلس از وزیر کشور در اجرای ماده 221 قانون آیین نامه داخلی مجلس را در دستور کار دارند.

همچنین در این روز اعضای کمیسیون سه تن از اعضا را برای حضور در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 انتخاب کرده و به بررسی کلیات لایحه بودجه 99 می پردازند.

اعضای کمیسیون امور داخلی کشور در روز سه شنبه (26 آذر ماه) گزارش مؤسسه جهاد نصر در خصوص عملکرد این مؤسسه به عنوان دستگاه اجرایی طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در استان های خوزستان و ایلام و ضرورت اجرای فاز دوم این طرح را استماع خواهند کرد.

همچنین رئیس سازمان نقشه برداری کشور در این جلسه حضور خواهد داشت تا گزارشی در خصوص نقش این سازمان در همکاری با سازمان مدیریت بحران کشور و پیشگیری از وقوع بحران های احتمالی بدهد. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و معاونان وی نیز در این جلسه حضور دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet