هدر موبایل
1398/09/21 08:49:00
سرویس فرهنگی

بررسی اعتبارات دستگاه‌های حوزه آموزش در بودجه 99 در دستور کار آموزش

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده اعتبارات دستگاه‌های آموزش را در بودجه سال ۹۹ کل کشور مورد بررسی قرار می‌دهند.
بررسی اعتبارات دستگاه‌های حوزه آموزش در بودجه 99 در دستور کار آموزش اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده اعتبارات دستگاه‌های آموزش را در بودجه سال 99 کل کشور مورد بررسی قرار می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg بررسی,اعتبارات,دستگاه‌های,حوزه,آموزش,در,بودجه,99,در,دستور,کار,آموزش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، این هفته در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (25 و 26 آذرماه) نشست تخصصی برگزار می‌کنند.

رفع ایرادات شورای نگهبان در خصوص لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در موسسه بین المللی سامانه‌های کاربردی با حضور نماینده شورای نگهبان، بررسی بودجه وزارت آموزش و پرورش در لایحه سال 99 با حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه و دیوان محاسبات از جمله برنامه‌های کمیسیون در روز دوشنبه است.

انتخاب سه نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 و تعیین اعضای کمیته 234 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص نقض قوانین مربوط به پذیرش دانشجو در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور کار بعدی روز دوشنبه کمیسیون آموزش است.

اعضای کمیسیون همچنین، ادامه بررسی طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش با حضور نمایندگان متقاضی را هم در دستور کار خود دارند.

بررسی بودجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در لایحه بودجه سال 99 با حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه و دیوان محاسبات آخرین دستور اعضای کمیسیون آموزش در روز دوشنبه است.

اما در روز سه‌شنبه اعضای کمیسیون، بررسی بودجه جهاد دانشگاهی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، سازمان آموزش، ترویج و تحقیقات کشاورزی، سازمان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در لایحه بودجه سال 99 را با حضور مسئولان سازمان برنامه، بودجه و محاسبات در دستور کار دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet