هدر موبایل
1398/09/21 11:26:54
سرویس اجتماعی
در دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان قرار دارد؛

بررسی میزان اعتبارات وزارت‌خانه‌های بهداشت و کار در سال 98

کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، میزان تخصیص اعتبارات وزارت‌خانه‌های بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نهادهای حمایتی را در سال ۹۸ را بررسی می کنند.
بررسی میزان اعتبارات وزارت‌خانه‌های بهداشت و کار در سال 98 کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، میزان تخصیص اعتبارات وزارت‌خانه‌های بهداشت و درمان، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نهادهای حمایتی را در سال ۹۸ را بررسی می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106685762946.jpg بررسی,میزان,اعتبارات,وزارت‌خانه‌های,بهداشت,,و,کار,در,سال,98 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست‌‌های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه بیست و پنجم و بیست و ششم آذر ماه برگزار خواهد شد.

دستور کار روز دوشنبه(25 آذر ماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، استماع گزارش مسئولین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان بیمه سلامت ایران در خصوص میزان تخصیص اعتبارات در سال ۹۸ و بررسی وضعیت منابع و مصارف وزارتخانه در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور با حضور مسئولین سازمان برنامه و بودجه دیوان محاسبات و مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

بر اساس این گزارش اعضای کمیسیون روز سه‌شنبه(26 آذرماه) استماع گزارش مسئولین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، کمیته امداد امام (ره) ، سازمان بهزیستی، سازمان تامین اجتماعی، جمعیت هلال احمر، جهاد دانشگاهی در خصوص میزان تخصیص اعتبارات در سال ۹۸ و بررسی وضعیت منابع و مصارف وزارتخانه در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور با حضور مسئولین سازمان برنامه و بودجه دیوان محاسبات و مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی را در دستور کار خود دارند./
پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet